Jump to content

vivacom свързаност


Recommended Posts

  • Администратор

Ми ходи у Търново и си пускай оптикО за 25 леуа,що чиниш у туи забутано село дето само омразния виваком е вървежен.Още по интересно е че искаш от адсл дето е 25 леуа  :( да точиш освен интернет, нафта и бензин,бУизнес да правиш, дет се вика шеих-а на интернета у селото да станеш.Нали разбра вече че печелим основно от такива хора като тебе .

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ейй заради тоя виваком :( се държите като ущипани девойки. Малко сдържаност и уважение не е излишно.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите 25 лева  :( са в същност 42, преди това 70, преди това 120.

Набий си в главата най-сетне, че не са 25. Имаш проблеми със запомнянето или разбирането?

За 25 лева в Търново ти пускат оптика, светлинни години са пред Виваком.

Ти що се дървиш сега такъв?Прочете ли какво ти пише в договора?Скоростта е негарантирана и е ДО 12 Мбит.Което може и да е 6 Мбит.Като искаш гарантирани скорости,плати си.Ама там цените са доста над тези твои 25 лв.За 25 мбит международен и 75 Мбит пиъринг ми казаха 3300 лв.Тъкмо да заспя и добавиха,че това е цена без ДДС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое да отговоря бе, пич? На високочестотните ти кабели ли? Да рУптая, че имаш високи претенции от ниско ниво (оти дори 120лв не са кой знае колко) към БТК? Да се чудим каква глава може да роди мисъл "оти не пуснат ЛАН" точно тия БТК? Много са ми въпросите дето ще треа да реша... Ми селянин съм си.. даже селяндур.. ма за у дома съм си добАр ^^

Миле,почувствах се леко обиден.Май въпроса с ЛАН-а беше за мен.Дреме ми дали ще пуснат или нема да пуснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В момента сайта им е "свързан" ама към някъде другаде!  ;D ;D ;D ;D

http://img718.imageshack.us/img718/643/vivacom.png

Koгато напиша vivacom.bg и ме праща да се логна... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

Миналата Неделя вечерта трещя, гърмя ... и нета стана бозица. Отварям страницата на модемчето и какво да видя:

73926914.th.jpg

Upstream  е целия в грешки. Оттам и ниската скорост.

Дадох за повреда и миналата седмица двама специалиста дошли в къщи. Гледали стрували, правили и толкова можела да поддъжда линията.

В Неделя и преди това не беше така ... Нямаше греши, модема си се свързваше на 1780 kbps.

От Понеделник вече не може.

Това ако не е безхаберие ... кажете какво е.

Днес минах през бизнес центъра, взех си една жалба. Между временно пак звъннах на 123, пак дадоха заявка.

Толкова ли е трудно да се измери едно земно съединение или да се потърси проблема не ми е ясно ...

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E oще не си постоял 2-3 месеца без нет  както някой техни клиенти ( ама им вземат паричките ) така, че още неможе да се оплакваш  ???  .

Или модема го е отнесъл или някъде някой шкаф е пълен с вода както обичайно става.. Пусни молба да ти се направи проверка и профилактика на ЦЯЛОТО трасе от тях до вас.

p.s. Eдитни поста, че :shock: работи на другия форум само ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово.

Сега ... мисля си, възможно ли е кабела от кутията с многочифтовия кабел към къщата до сплитерчето да прави проблеми или всичко е преди кутията ...

Казах им на хората, еди къде си има муха, да не е под вода. Отговора не е.

Пробвах с друг модем, същата работа. Ама тези елементи, които са идвали имам чувството, че въобще не им се е занимавало ...

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време като пусках адсл ките ги накарах да минат по цялато трасе тъй като се чуваха сигнали от космоса в слушалката. Оправиха ги за 1-2дена. После имах проблеми пак  и се оказа един разпределителен шкаф в съседния блок на който уплатненията му са подали или незнам но като го отвориха  се изля като аквариум... Казвай им да си гледат цялото трасе и да се опраят все пак за това си плащаш за да имаш услуга!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Без жалба, след поредното обаждане, този път направо казах на оператора да ми се смени чифта и резултата е:

76734749.th.jpg

Значи можело ...

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Вчера и днес имат сериозни проблеми с АДСЛ ките до колкото виждам и то не е само в едно населено място. Както и доста не приятни проблеми с МАН-те. Отговора за момента е " Проблема е централен от София - нищо не може да направим"

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.