Jump to content

vivacom свързаност


Recommended Posts

Ми то много хубаво... ама то почти никъде не им държат трасетата над 6 реални ... пак ще гонят сигналите из овехтелите кабелни трасета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че досега кой ти предлагаше ограничен? освен това си мисля, че някой по-големи фирми ще ги съдят заради тия цени ама да видим...

п.п. То тука си ограничен пак от модема и трасето.. Иначе ако си закачен директно по лан до централката нета меко казано няма нищо общо  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се питам....Откъде ги измислят тези смешни реклами?Все едно Мерцедес да рекламира кола,която вече може да се движи с 40 км/ч. :) Струва ми се обаче,че много хора ще си помислят,че става дума за неограничен мобилен интернет и ще отидат да се абонират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората се лъжат по цената ... това е :) Само, че никой не се сеща че  и домашния телефон като сложиш той тоя нет става златен. Освен това като не им държат трасетата... Да не говорим за ъплоада. Ами и забивките на модемите освен ако не си го побългарявал което едва ли много хора са го правили. И все пак както каза един колега - "Когато неможеш да предоставиш актуални скорости - сваляш цената или загиваш" А забравихме, че имаме и 365 дена договор... Гледам, че има нови мрежи пуснати и нови GW .. няма да се учудя и да има "нови" политики на шейпарите ако ме разбирате на къде бия ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

промоцията е валидна за първите 3 месеца при 12 месечен договор / който се подновява автоматично / или за 6 месеца при 24месечен

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в сайта на виваком :) с малки букви и звездичка както винаги

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава ще излизат само като ги маркираш... Като едно време на IRC то имаше такива простотии  :) Аз пък се чудя кога ли ще спрат с тия недомлъвки не конкретно те, ами като цяло. Колко ли хора са изгърмели дето не са си чели надписа с " * "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки ден чета подобни теми из различни форуми и всеки ден се чувствам по-щастлив,че никога не съм имал допир с интернет услугите на БТК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи си девствен ? не са те минавали от БТК? баси кефа...

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mile

точно заради ей това ти мислене и Виваком са на това си дередже.

Не месете БТК, съвсем друга компания е вече.

И между другото не са виновни годините на кабелите, а тяхната честотна лента.

Скоро пускаха интернет по кабел от репартитор до модем над 10 километра. Скорост 5 мегабита. Кабела бил на 50 60 години. Високочестотен.  :)

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи си девствен ? не са те минавали от БТК? баси кефа...

Никога не съм се вързвал на глупавите им зарибявки и съм много доволен...Като гледам колко познати имам,които искат да се отърват,но не могат и направо съм потресен...ВиваШит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.