Jump to content

vivacom свързаност


Recommended Posts

Mile

точно заради ей това ти мислене и Виваком са на това си дередже.

Не месете БТК, съвсем друга компания е вече.

И между другото не са виновни годините на кабелите, а тяхната честотна лента.

Скоро пускаха интернет по кабел от репартитор до модем над 10 километра. Скорост 5 мегабита. Кабела бил на 50 60 години. Високочестотен.  :)

К'во им е на дереджето на Vivacom? Мажат си на ред. Виж на теб терминологията ти куца. Може и на човека, който ти го е обяснил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

промоцията е валидна за първите 3 месеца при 12 месечен договор / който се подновява автоматично / или за 6 месеца при 24месечен

Е то мисля и миналата година лятото имаше подобно :) за 10лв лятна промоция ... и на сайта пак пишеше за 3 месеца важи само цената .

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то сега същата боя, ама другия цвят

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mile

точно заради ей това ти мислене и Виваком са на това си дередже.

Не месете БТК, съвсем друга компания е вече.

И между другото не са виновни годините на кабелите, а тяхната честотна лента.

Скоро пускаха интернет по кабел от репартитор до модем над 10 километра. Скорост 5 мегабита. Кабела бил на 50 60 години. Високочестотен.  :)

Като са толкова отворени,защо не пуснат и нещо различно от адсл за домашни потребители?Някой лан например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te не обичат нито Lan нито Wifi.. Поне такава им беше политиката до сега.

За Wi-Fi-то не си прав.Снабдили са цялата държава с безжичен нет.Накъдето и да се обърна,има BTC_ADSL Wi-Fi.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като са толкова отворени,защо не пуснат и нещо различно от адсл за домашни потребители?Някой лан например.

Кораба отдавна е потънал.  :)

И малкото кадърни хора им биха шута.

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми искаш услуга плащаш. Къф е проблема? Между другото явно са посменили търговци доста. Сега са супер нормални. Дори бих казал, че са едни от най-добрите, с които ми се е налагало да говоря. Гавра било.. Ти го влачат през 9 планини в десета ^^

Здравейте ,съгласен с Mile .Имат най голямата преносна мрежа най добрата подвързаност , и в един момент се осъзнаха ,че имат 'златна кокошка'.Относно спецелисти очистиха си тези който няма смисъл от тях.Така сега ще се запитате откъде всичко това , преди всичко информация от 'по високо ниво' .Ето и един пример от миналата годинна оптичен МАN ,за оптиката това което е тяхно задължение си бяха наели специалисти от едно военно поделение .Професионализъм както е по книгите ,със сертификат за трасето (това са измервания и изпълнени изисквания по оптиката и от двете старани).Да не ви е чудно но от време оно при тях има тенологични павила за всяко едно действие.Въпросния MAN 100Mbps full duplex си работи безгрижно.Не им лобирам фактите са факти , почти всички поне във форума знаят ,че възможностите на медната мрежа са ограничени ТОГАВА защо се опират с 5-6Mbps  на доставчици с реални над 50Mbps .Очевидно не е скороста не е оптика в дома на клиента е какво е ,добър маркетинг (най добрия в този сегмент) а това се прави от кадърни кадри,защото едно е да имаш друго е да можеш да го продадеш.Макетинга си е изкуство (тепърва се осъзнава у нас и се дават добри пари за него защото носи още по големи пари и всеки вложен лев се възвръща многократно) ,това което правят Vivacom  е ' да продадеш хладилник Мраз80(от миналия век бг.производство , сега изгледа повече от смешен затова давам пример с него) на ескимос' интересно ,противно на всяка логика номера им се получава и то май успешно.

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като са толкова отворени,защо не пуснат и нещо различно от адсл за домашни потребители?Някой лан например.

Жорка , всичко могат да пуснат но са прагматици , защо да пускат като 'тази крава дава още добро количество мляко'.Могат да го направят ами да не става, всичките им кабели са в калали (хубаво е ,че дават под наем ,има и директно закопани в земята ) всичко могат да го направят като реконструкция , направо си действат а ти да го направиш една камара дкументи разрешения съгласувания труда по изграждането ще ти се види детска игра.Пак говоря от личен опит миналата година трябваше с оптика да премина 70-80м мост исках да си е законно и си беше баси разтакаването , това си спестяват минава меден кабел пускат си и оптика не питат никого.

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще се пребориш с такъв монопол.Да не говорим,че при тях каналната мрежа си е заварено положение и си правят каквото си поискат.И не се сърдете на Виваком,а на тези,които продадоха телекомуникациите на цяла една държава за жълти стотинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кораба отдавна е потънал.  :D

И малкото кадърни хора им биха шута.

Те неколко неща са безкрайни. Въпреки, че много неща им куцат на БТК те ще си ги поправят за разлика от хилядите други доставчици. ADSL си е една читава услуга за домашен потребител. Кабелите са се изплатили още преди 30 год и все още си носят печалбата. Освен в брасове почти не им се налагат инвестиции. Лан... Ахаха :(

Някога, "когато му дойде времето" БТК ще си пуснат и друг вид пренос до крайния клиент. Вероятно комбинирана услуга някаква. Гледате офертите на телекомите в други страни и виждате бъдещето и на нашия. Печалбата при тях пак ще е супер висока, а при всички други минимална. Втори път няма да изпуснат пазара и да си направят от куцо, киораво и сакато конкуренция. Всички сме поканени да гледаме сеира от първия ред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си,Миле.Достатъчно е да поискат кметовете да премахнат плетениците от кабели в градове и села и са си осигурили хиляди нови абонати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виваком, а не БТК си изчерпаха ресурса и услугата малко след като продадоха БТК за жълти стотинки.

Един пикльо скоро ми обяснява по телефона, че моята линия можела само до 8 mbit да подържа. След малко влязох в модема, пуснах си Annex M и мистериозно линията ми почна да поддържа 12 mbit-a.Бях пуснал g.dmt за по-стабилен ъплоуд. Друг случай с една пикла имам не направи разлика между Internet и Ethernet.

Има ли смисъл от коментар ?

Преди повече от година излезе оферта на бизнес план с уж 2mbit-а ъплоуд.

Е да ама не. След месечно разправяне с кадърните момченца и момиченца от съпорта, се оказа, че:

1. Модема не можел да поддържа такава скорост;

2. Линията ми не ставала;

3. Имал съм проблем някъде във вътрешната мрежа.

Това го слушах към месец и нещо.

Най накрая се оказа, че в населеното тузарско място, в което забележете има оптика за интернет + MSAN AUDOOR, няма техническа възможност за такава скорост.

До преди ... 3 седмици когато, О небеса докараха 1,4 мегабита. Да оставим интернета, да зачекнем темата телефони и мрежи. 9 човека за 44 населени места.

Не знам да се смея ли, да плача ли ... :(:)

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.