Jump to content

vivacom свързаност


Recommended Posts

не, че съм се ориентирал към БТК, но ми е интересно колко ли взимат за свързаност към МАН мрежата им - включване и месечно.

става дума за София.

преди на сайта имаха цени, а сега са ги махнали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента дават индивидуални оферти според клиента.

Преди вземаха около 100 лева за 2 mbps VLAN.

Но сега са се подплашили от конкуренцията и ще свалят цените.

Предполагам, че в Сфия имат голяма конкуренция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подплашили са се те... Колко куче от 10 кила чисто месо ^^

Според слуховете са налазили един бая приличен брой юзери от конкуренциите баш у СФ. Инсталирай сам... Земи рутерче. 10к + според някои :'(

Според други повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подплашили са се те... Колко куче от 10 кила чисто месо ^^

Според слуховете са налазили един бая приличен брой юзери от конкуренциите баш у СФ. Инсталирай сам... Земи рутерче. 10к + според някои :'(

Според други повече.

Мерси от такива рутерчета.Да си ги дават на някой друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTK както и всеки друг доставчик имат океан разлика от един квартал до друг. От един град до друг пък са ... различни планети направо. Имат си ресурсите, имат си мрежата и си връзват. Факт неуспорим е. Само Jarcomputers са продали N бройки инсталирай сам. БТК имат и феноменална събираемост. Така, че те няма от какво да се плашат. На далавера са от секаде. Дали те ще продават директно на юзера или някой ще окупира последната миля им е баш през оная работа. Те ще вземат пари от каналната мрежа... От МАН... Въобще голямата риба яде малката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам из наше село имат много клиенти който ползват ман - ове :'( . А за сапунерките им... само като си пусна GSM ма да сканира и с тяхното SSID ми излизат мин. 3-5 модема.. Колкото и да ги плюят имат много клиенти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат няма как да нямат, все пак такъв е монопола

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам из наше село имат много клиенти който ползват ман - ове :'( . А за сапунерките им... само като си пусна GSM ма да сканира и с тяхното SSID ми излизат мин. 3-5 модема.. Колкото и да ги плюят имат много клиенти!

А имаш ли представа колко хора са им клиенти заради фокуса с автоматичното продължаване на договорите?Мислиш ли,че на хората само това им е в главите,да дебнат сроковете на договорите си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е отвратително, не знам колко имат право да го правят, но ако някой знае как да се отървем от това нещо да казва че имам няколко офиса дето искам да махна от тях

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е да поискаш да ти преместят интернета в някое село,където не предлагат услугата.А що се отнася до договорите,всеки трябва да си чете какво подписва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че това го пише в "Общите условия" а тях могат да ги сменят без предупреждение

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив,на мен ми го пишеше в договора.Пишеше си черно на бяло,че договора се продължава автоматично за същия срок и при същите условия.И аз просто го прекратих като изтече и приключих с БТК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joro e прав.. то всичко си пише аз имам адсл ли от както ги има във Варна. Иначе преместването на адрес си "работи'. Пускаш молба да ти пуснат нета в село "Разстрелци" област " Горно Надолнище " . На улица генерал блъсково - 2 рата барака. И готово :'( .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди седмица две се позаинтересовах за манове и sdsl-и.

Изненадан бях неприятно като ми казаха, че трябвало да си юридическо лице за да си заявиш такава услуга. И какво sdsl до 2 мегабита симетрично ...  :D  Гавра с труп.

Мановете не ги знам, ама там ще се съдират кожи ...

Преди време бях чувал за 700 800 лева, сега може да са ги смъкнали ...

Ама с тяхното "ако има техническа възможност" направо бактисваш  :)

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми искаш услуга плащаш. Къф е проблема? Между другото явно са посменили търговци доста. Сега са супер нормални. Дори бих казал, че са едни от най-добрите, с които ми се е налагало да говоря. Гавра било.. Ти го влачат през 9 планини в десета ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.