Jump to content

Ubiquiti Още нови продукти на пазара


PcTuninG™

Recommended Posts

Купих 2 нанобриджа на 5, и се натъкнах на проблем, връзката с  РрроЕ се разпадаше на всеки 30 секунди точно по часовник. Наложи се да сложа рутер отпред за да стане. Това е с 5.2 фирмуера. Линка е на 13 км и със 1.20 чинии заспа. Надявам се гаранцията да важи и след модификацията :)

post-788-130900727116_thumb.jpg

Когато героите си отидат, на арената излизат клоуните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 мегабита доунлоад за сега, не ми е трябвало повече. Без еърмакс, с тая крива чиния е добре. От другата страна е права и по-дълбока 111 см  С оригиналните малки чинии сигнала беше 72-74 децибела, с тези - на снимката се вижда. Ето снимки и на другата чиния

post-788-130900727121_thumb.jpg

post-788-130900727147_thumb.jpg

post-788-130900727153_thumb.jpg

Когато героите си отидат, на арената излизат клоуните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички, днес си поиграхме с настройките и резултатите са направо супер. Вижте сами ...

Интересното е, че  мощността я намалихме от 23 dBm на 10 dBm което си е от 200 мв на само 10 мв и сега си върви само с тях вече цял ден. Много важно се оказа промяната на дистанцията от auto (13.4-13,8 ) на 15,1 км твърдо зададени. Преди да задам 15,1км след 2 минути работа  скоростта падаше на 6,5 мбит. Сега няма проблем. Благодарности на  jack82 за оказаната помощ и съвети :)

Ето и speedtest от клиента

post-788-130900727181_thumb.jpg

post-788-130900727184_thumb.jpg

post-788-130900727185_thumb.jpg

post-788-130900727186_thumb.jpg

Когато героите си отидат, на арената излизат клоуните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 клиента, на 13 км е линка , стойката наистина е слаба но е яко хваната за панела с 4 10 сантиметрови дюбела

Когато героите си отидат, на арената излизат клоуните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готения7 требва да черпи мн.  ;D ;D ;D ;D този тест е правен от ап страната а до клиентското нано прекарва 100 мб и 50 уплоуд  ubnt мн обичам да си играя с тях винаги са ме очудвали с постигнатите резултати  8)

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само дюбелите просто е много тънка и нестабилна. Тя на 60см антени ми правеше мизерии, а при теб направо не ми се мисли... 8лв по скъпа е тази http://anteni.net/images/stojkaa.jpg но е доста голяма разликата е държанието и. Бяха се мъчили да я къртят защото не успяли да я развият ама пак не са успели.

Как са милисекундите? Колко мегабита има на клиент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами пинга между нанотата 30000 п  от 8 до 10 мс  пинга е правен от ватре6ия тес между нанотата

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пробвах 2 бр рокети с антените им ама като гледам вашите резултати нещо май не правя като хората ето снимки от теста ми

post-199-130900727189_thumb.jpg

post-199-130900727192_thumb.jpg

post-199-130900727194_thumb.jpg

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опита днес ти препоръчвам да намалиш мощността докато го докараш на -61-64dB, спри еърмакса и увеличи ръчно дистанцията с 10 % това е най-доброто което ще постигнеш

Когато героите си отидат, на арената излизат клоуните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намериме на скаип да ти помогна и на теб  скаипа ми е iordanjelazkov като гледам как се е варзало 100-100 ще прекара с настоиките или някакав телефон на лс ГЛОБОЛСКИ  става дума за PcTuninG

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пробвах 2 бр рокети с антените им ама като гледам вашите резултати нещо май не правя като хората ето снимки от теста ми

С фърмуер 5.1 бета няма какво да постигнеш пич 8)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.