Jump to content

Помощ за колега от село Хитрино


InterCam

Recommended Posts

Нека се надяваме, че колегата е спечелил в целата немотия!

Ясно е, че е позагубил некое парче лан.. некоя умрела и без това х86 машина.... ясно е, че е получил

от нас неща, които не ни трябват (а и на него), но тука е важен импулса да помогнем на колега, а не

точно ползата. Ние не сме  група, която реализира целево кредитиране! Нямаме основание да искаме

репорт за прогреса. Никакво освен чисто моралното.  Преди месеци правех оптиките на Нови пазар и

минах тъдява. Срам ме е да ви гледам изстъпленията (то в 99% от населените места в скотия е така де).

Толкова ли не можахте да започнете на чисто? Или толкова си можете?

 

пп След няколко дни почвам да правя Силистра. Ще си организирам маршрута така, че да постна прогреса ви.

Загубил съм си 7 часа от живота. който така и така не е много хубав или спокоен за вас. Не ми е проблем да си

еба майката на още 3-4 и 30-40км повече. Нека страната знае своите герои ?

Редактирано от Mile
lapsus calami
  • Харесай 1
  • Благодаря 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mile  винаги е имало и ще има такива хора. За жалост НЕ можем да ги променим, НЕ МОЖЕМ! За това е по-добре да се изолираме от тези индивиди, да им пожелаем усех в бизнеса и да си продължим напред. Явно толкова могат ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 10.12.2016 г. at 22:17, InterCam написа:

нека които изпратят нещо вътре в пратката да си посочат личен тел номер за да можем да се обадим и да благодарим за помоща когато свърши този кошмар Благодаря

Дали ще дочакам обаждане?

България - земя, като една човешка дLAN...
". . . явно самото оптично влакно привлича светкавиците и ги пуска по мрежата във вид на ярка светлина и се задръства сичко от мноото светлина . . ."


Всички мои обяви - network.olx.bg

Изпращам само с ЕКОНТ. Не изпращам със спиди/speedy! Никога вече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Влади unpinned this topic
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.