Jump to content

Помощ за колега от село Хитрино


InterCam

Recommended Posts

преди 16 минути, InterCam написа:

неща от които имаме нужда:

1.Сървъри-2бр.      
       
   
 
     
         

Един съм ви изпратил старо дънце е но 400-500 клиента си ги работи ,няма Рам но може и с настолна да работи ,от мен това мога..^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви параметри трябва да са машините (servers) - какво ще търкалят (OS)?

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...
  • 9 месеца по-късно ...
  • 4 weeks later...

точно 1 година от трагедията в с.Хитрино, вместо да се помага на народа , пак се тресе от политически интриги  всякаш нищо сериозно не се е случило  //Утре поствам малко снимков материал

  • Харесай 3

ISP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да омаловажавам трагедията на хората.... доставчика е на далавера.

Опъва си  новата мрежа и забравя. Ясно е, че в първите дни, часове и прочие

не може да реагирате (финансово, логистично и етк) но то цела скотия не можа

та вие.

 

Сега да ти кажа истината. Неблагодарно  племе сме. Хората биха искали да ти помогнат

и гарантирам за много от тях, че щяха. На крака, ръце и мамата щяха да направят мрежа,

 ;каквато няма в района. Но нямаше инфо, прогрес.... ДОРИ ЕДИН ЧЕРТЕЖ КАКВО Е ИЗГОРЯЛО ;)

Ясно, че е бил лан.. на 13 години поне, но пусни график, план, чертеж и евентуално график кой и

кога ще се включи... ламерска работа

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Днес даваха по Нова разследване какво се случва с парите дадени уж за пострадалите .. разочарован съм леко казано аман от далавери!

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mile с мрежата няма проблеми вс.е наред работи , доста колеги от района се стекоха на помощ  , за което колегата Христо И. Христов /собственика на мрежата/ е благодарен  на всички , които му помогнаха  било с материали ,устройства с работна сила . Но на горния пост аз имах предвид друго , ако си гледал интервюто по Нова ще разбереш какво искам да кажа.Опънахме едни временни простири защото като ремонтират покривите на къщите постоянно късат кабели , никой с не се съобразява  има канална мрежа само по централните улици .

ISP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Надявам се на най-доброто.. и очаквам най-лошото.

Просто не мога да повярвам, че имате волята и желанието да въстановите

мрежа в един град, а нямате желание да постнете прогреса..... всекидневни снимки!

Включили се колеги (дори и подпийнали вечерта...)... а то тихо... се едно не цистерна,

а некой е подпръднал у кръчмата.

 

все тая и вие си знаете какво ви е било. другия път кат гръмне некаде.... недай си боже

при някой от нас... шееее требе първо да докажем, че имаме нужда, а после да чекаме.

  • Харесай 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано си давате сметка, че с демонстрацията на пълно безхаберие и неизпълнените обещания да публикувате конкретна информация и снимки, има вероятност да откажете хората от каквато и да е благотворителност в бъдеще.

България - земя, като една човешка дLAN...
". . . явно самото оптично влакно привлича светкавиците и ги пуска по мрежата във вид на ярка светлина и се задръства сичко от мноото светлина . . ."


Всички мои обяви - network.olx.bg

Изпращам само с ЕКОНТ. Не изпращам със спиди/speedy! Никога вече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.12.2017 г. at 10:01, InterCam написа:

Mile с мрежата няма проблеми вс.е наред работи , доста колеги от района се стекоха на помощ  , за което колегата Христо И. Христов /собственика на мрежата/

Интеркам ,такъв човек не съществува поне по данни на "комисията"  в Хитрино излизат данни единственно за теб , можеш да ме коригираш!

поне от мен получи немалко , но май ...<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.