Jump to content

Производител на лан захранвания


zahranvane.com

Recommended Posts

За централните захранвания се кръстя в тях както казва народа.Три-четери години бачкат на натоварени тресета с нестабилно напрежение и са железни.А за хората не ги познавам лично но когато и да съм чукнал на skyp сме се разбрали и съм получил всичко в максимално кратък срок.За рекламации немога да кажа нищо по простата причина ,че нямам дефектирала техника от тях(дано и така остане) :-).Като цяло препоръчвам на всички във форума продуктите на zahranvane.com Щях да забравя едно основно предимство бачкат супер с 600 ВА УПС.Гасне УПС-а идва тока 30 сек и всичко си трагва.А ако ползвате трафове колеги знаете как е с УПС-ите за по мощен траф с големи кондензатори и при неколко кратно "мигане" на 220В :-)

Ако неможеш да помогнеш, поне не вреди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    7

  • zahranvane.com

    6

  • Велин

    3

  • JeffLynne

    3

Е да така е ама знаеш как е при гръмотевици и импулсни захранвания  :);D ;D ;D ;D ;D  Иначе спор няма, че работят и аз имам едно там на един блок сложено което ме подсеща да го сваля и да го подаря на някой колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също използвам продуктите на пичовете и съм много доволен.Работят супер рядко хваля някой, но захранванията им са много добри а и са на по-добра цена от повечето китайски боклуци които ще купите на пазара и няма сервиз за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

малко е стара темата но въпроса можеби е точно за тук.

идеята е следната, точка със няколко централни захранвания, рестартират се с ип модул пико като се прекъсва захранващото напрежение 220V посредством релета.

Има ли варянт да не се управлява входното напрежение а да се подава сигнал вътре в захранването който да рестартира захранването?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш пикото да рестартира директно самото захранване, а не входната му част? Нашите са така, предполагам няма да е ядрена физика да се приложи и на други.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Зависи от захранването :) ако е на захранване.ком най - елементарно е да се включи релето да окъсява изхода при което защитата ще рестартира захванването, варианти мног.о ... според ситуацията.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или захранването на шим контролера да се прекъсва през един транзистор за 5ст. или релето да е последователно на изхода с нормално затворен контакт.

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

препоръчително е използването на оптрон (транзистор-диод) за целта, за да не се свързват галванично процесора с захранването.

Диода се святка през резистор 470-1000 ома

Транзистора:

Колектора ( срещу точката - краче 4) се свързва към краче 14 на TL494.

Емитера (краче 3) се свързва към краче 4 на тл494

Импулса трябва да е поне 120мили секунди.

Оптрона се запоява върху схемата с леко разчекнати крака 3 и 4. Така и смущенията са по малки и няма нужда да се разглобява. Само се сваля капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.