Jump to content

Производител на лан захранвания


zahranvane.com

Recommended Posts

Здравейте,

Ние сме малка фирма занимаваща се с производство на лан захранвания. Приемаме всякакви изисквания към апаратурата по захранванията и можем да произвеждаме големи количества или прототипи. Мощности практически всякакви. Захранванията които предлагаме са импулсни и много надеждни.

Не се сещам с какво още да ви агитирам в този късен час, но повече информация на сайта ни www.zahranvane.com . Свържете с нас по някой от месънджерите или GSM.

Лица за контакти:

Тодор Симеонов

ICQ:41060470

Моб: 08998 20115

Тихомир Грозев

Skype: tisho.g

Моб: 0883 360073

Единствено ме притеснява че сега ще завалят обаждания и поръчки(мислех да почиваме по празниците). Какво да се прави, нашият бизнес е пряко свързан с вашия и се налага познатото ви 24/7.

Данни за фактура, адрес за доставка, както и почъчката си можете да пуснете на office(маймунката)zahranvane(точката)com

Всъщност данните за фактурата е задължително да са писменно изпратени за да не стане грешка.

Поздрави,

Тихомир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    7

  • zahranvane.com

    6

  • Велин

    3

  • JeffLynne

    3

Първият пост разбира се е мой и бързам да ви съобщя за какво???

- ПРОМОЦИЯТА!!!!

Поръчвате централен източник примерно VPS90H

цената ви е 98лв

Отделно поръчвате трансвертери А6 - 20бр

цената ви е 20х7лв=140лв

Обаче поръчвате заедно централно захранване и трансвертери

Цените стават като на едро.

В дадения пример 1хVPS90H(89лв)+20хА6(20х6.5лв=130лв)

Спестихте 19лв  :o  ;)

Поздрави

Тихомир Грозев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия пост от мен.Евала за захранванията... галванично разделини и т.н. Но базовите станции с импулсни как се представят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за сайта, надявам се скоро да мога да чета например раздела приложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Първия пост от мен.Евала за захранванията... галванично разделини и т.н. Но базовите станции с импулсни как се представят?

скоро ще разберем :) на едно място имам плаващо нестабилно и понижено 220в от мрежата

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Честита Коледа на всички! Много успехи в бизнеса и щастие в семейството!

Интересувам се защо захранванията са до 6W a пък максималния ток е 1,2А. По закона на Ом не се връзват нещата.

Абсолютно закономерен въпрос ;)

Разликата идва оттам, че дадената мощност е номиналната мощност,, на която е препоръчително да работи устройството при номиналното си изходно напрежение - 12В. Даденият ток е максималният ток, който се подава на консуматора в началото, за да може да стартира. При повечето switch-ове, т.к. са предвидени за SOHO (small office/home office), а не за работа в разпределени системи, не е акцентирано в изпълнението на захранващата част и консумират около 1А по време на стартиране. Затова сме предвидили такъв стартов ток за A6. За модела А8, предвиден за два комутатора, стартовият ток е увеличен до 2А, като номиналната мощност също е повишена леко до 8W.

Поздрави,

Тодор Симеонов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Честита Коледа на всички! Много успехи в бизнеса и щастие в семейството!

Абсолютно закономерен въпрос ;)

Разликата идва оттам, че дадената мощност е номиналната мощност,, на която е препоръчително да работи устройството при номиналното си изходно напрежение - 12В. Даденият ток е максималният ток, който се подава на консуматора в началото, за да може да стартира. При повечето switch-ове, т.к. са предвидени за SOHO (small office/home office), а не за работа в разпределени системи, не е акцентирано в изпълнението на захранващата част и консумират около 1А по време на стартиране. Затова сме предвидили такъв стартов ток за A6. За модела А8, предвиден за два комутатора, стартовият ток е увеличен до 2А, като номиналната мощност също е повишена леко до 8W.

Поздрави,

Тодор Симеонов.

КПД колко % е ? Входяща/изходяща мощност (W)  ? Какъв е коефицента на повторяемост  на параметрите за 100 броя ? При какви температури се гарантират параметрите на изделията(-20/+40 градуса ?Да видим колко са добри.

[move]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ [/move]

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

КПД колко % е ? Входяща/изходяща мощност (W)  ? Какъв е коефицента на повторяемост  на параметрите за 100 броя ? При какви температури се гарантират параметрите на изделията(-20/+40 градуса ?Да видим колко са добри.

[move]www.zahranvane.com [/move]

Дори и дадена схема да не е най-доброто като КПД, повтаряемост, амплитудни аномалии и изходна мощност, винаги се прави някакъв компромис за да се постигнат определени параметри и начин на работа. Ще Ви дам за пример усилвателите клас "А", които рядко са с КПД над 20% и нямат голяма мощност но се отличават с най-доброто качество на звук и реално звучене.

Това което мога да се похваля за А6 и А8 е че:

1.Месечните ни продажби са четирицифрено число

2.Рекламациите ни са цифра

3.Клиентите са много доволни

И по-здрави

Т.Грозев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не виждам връзка между усилвател и импулсни захранвания ...

Дайте пример за доволни клиенти (ако не е тайна). По клиентите най-добре се съди за продукта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не виждам връзка между усилвател и импулсни захранвания ...

Дайте пример за доволни клиенти (ако не е тайна). По клиентите най-добре се съди за продукта ;)

Аз съм изключително доволен клиент! От около година започнахме постепенно да използваме импулсните и мога да кажа, че създават много по-малко проблеми от монтанските. Смея да твърдя, че досега където е имало изгоряло си е било изцяло по наша вина! Не знам при вас как е, но на мен големият проблем с монтанските ми беше, че от 10 поне две или не тръгваха изобщо, или заминаваха за максимум 2 седмици!

От есента сменяме и старите трафове с новите импулсни централни - доста по-стабилни са и определено намаля броят на забилите суичи по краищата на мрежата (това след добра намеса на любимото ни електроразпределително дружество...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нетръгнали те неомонтански или бързо спрелите не се очудвам макар че съм доволен от тях.Всички ползват максимално евтини елементи е ужасен пройзход!То аз почти всеки ден купувам ел. елементи и постояноо се пуля ко става а то аман от ментета а какво да кажем за големите фирми който сглобяват те пък ги купуват на тонове сигорно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе знам, че не им е лесно ии на тях, ама и за нас е доста неудобно да подменяме импулсни, които сме монтирали на предния1 ден, или да ни гърмят в ръцете... Предполагам, че има някакъв начин да се тестват преди да ги пуснат на пазара... В крайна сметка, идеята ми е, че предпочитам да плащам малко повече, но да си спестя доста време и нерви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.