Jump to content

Линк 25км +150Mbps Възможно ли?


Октодиан

Recommended Posts

здравейте колеги, някой дали е ползвал тези антени: http://shop.sat.bg/store/product.php?ProductID=233. относно ац - при мен не се получава - някой колега беше споменал за стабилна  версия на микротик за ац.

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си задавах въпроса с какво е по-различна в реални условия от диш-а. Някой тествал ли я ?

Да,тествал съм я.Диша е пълен боклук-мята хармоници по целия банд-лепни го на некой покрив на който имаш още 4-5 линка със 2 вата звер на него и гледай цирк.Микротишката антена е със перфектна изолация в това отношение-и дума не може да става за сравнение между двете.

Опа,грешка-ти па беше от невярващите...

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо сте останали с такова впечетление за мен...

Иначе за изходната мощност определено нямаме такива линкове.


А като монтаж съвместима ли е с рокет м5/ац ?

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво си дъвчите тука за 20-30 км слагайте пасатки 120 и си решавайте проблема има двуполярни облъчватели и двуметрови пиктейли  всичко друго е загуба на време нерви и проблеми вече съм минал през това за 10-15 км става с всичко 60-90 см но на горе си иска голяма паница а рокет диша си е скапана антена там кадето сме сложили 120 пасатка сме забравили както се казва хубава версия на микротик за АЦ 6.19  

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rocket Dish  да е скапана антена , тва не мога да го повярвам , имам 8 бр. Работещи без никакви проблеми , имам 2 линка с пасатки и рокет диш , трябва да ви кажа че пасата не може да качи на малкия пръст на Рокета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е в ccq то на 28 км с рокетдиш -60  и линка не караше бяха подменени с пасат 120 и всичко заспа без да се пипат радиата същата постановка на 23 км  вие си правите изводите

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Що си правите труда да сравнявате 60 с 120 см чиния ... :) няма логика, диша си е хубава чиния но за по - близки разстояния и тя си има хубави страни.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах аз за линк на 28 км си купих 2 антени по 140-150 см , от старите аналогови саталити , само им се преправя малко стойката , и стават идеални , и цената е добра , по 20 лева за бройка ,  8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли си направил каквото трябва на 28 км  и от там на татак е играчка с каналите и фокусното разтояние на на тия 140-150 дано да са точни

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли си направил каквото трябва на 28 км  и от там на татак е играчка с каналите и фокусното разтояние на на тия 140-150 дано да са точни

Работят та друнка , никакъв проблем , растоянието на фокуса си съфпадаше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.