Jump to content

Rocket AC на практика


MiPSus

Recommended Posts

За мен ли става въпрос ??? h3II и ако става въпрос за мен да ми кажеш кое е глупост та да го опровергая ????????

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак да споделя на 23 км 120-140 пещера сетнати на 0-7 за по стабилна латенция 430 дигна удп вътрешен тест може и до 470 но скороста играе 380-470 на 20 дб мощност зат лановете нямам как да тествам ама какво да се иска повече от тези платки за по 190 лева на 28 км имаме на нстрим работи най добре тест зад лановете дигна 250 удп и 220 тцп на нв2 много лошо ccq най вероятно километрите си оказват влияние

post-686-0-68931900-1422366625_thumb.jpg

Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дигнахме линка на 11 км -50 с рокет диш горе доло ефира е добре 450 удп и 230 тцп теста е правен между 2 микротика х86 и 911ац реално не ме впечатли много все още си мисля че рокет диша си е слаба антена на 11 км -50 толкова си го дават и на аирлинк най вероятно времето ако се пооправи ще сложим русинки 90 ки  

post-686-0-52313000-1422725249_thumb.jpg

Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дигнахме линка на 11 км -50 с рокет диш горе доло ефира е добре ...

 

Искаш да кажеш, че -50 е малко ... за какво?

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е 60 см паница рокет дишове на 11 км да ми изкарат -50 сигнал си е малко за мен при положение е в центъра 5610 канал на 5000 е -70 насрана работа и е 300 лева айде стига :)

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всичко е само сигнал ... замисли се защо струва 300 лева!

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jack82 уточнявай малко тези тестове с какви платки са?

Говориш за RocketAC после за микротик борд и в крайна сметка не става ясно къде с какво са ти тестовете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

х86 с микротик  линк рокети ац на 11 км с рокет дишове и зад линка имам 911 борд  теста е правен между х86 то и 911 по средата са рокетите ац :)

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шумммммм

 

По точно интерференции , както при мен, ама бутат некъв трафик.

 

0babcc30d3d6632277aa359fc8739ecc.png

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия рокет изгоря нямам си на идея от какво има още 9 радиа там няма проблеми с тях бутат трафик но на високи мс ди


Ей го къде е линка на 11 км не натоварено трасе  с рокет дишове няма никой закачен на него вътрешен тест най вероятно удп направих си малко тестове на 20 дб сигнала стана -60 и прекара 420  на 27 дб сигнала е -53 и извади 470 мб удп и в този ред на мисли иска силен сигнал и по голяма антена сега с 60 см рокетдиш може и да го пробвам с 90 ки ама цирка е голям за няколко си мегабита пиктейли преходи и подобни

post-686-0-23087100-1423679048_thumb.jpg

Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен ползвате ли АЦ слагайте големи антени пример давам 4-8 км 60 см 10-15км 90 см 15-20 км 120 см 20-30 км 140 см иска си вързаност а не чипа да е на 2 вата

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен линка се разкача на 4-5 часа някои път и на 2-3 часа и се закача пак веднага ама е кофти щото клиентите го осещат на какво може да се дължи.. другото което е винаги се вдига на 100мбит ethernet -а а са вързани на гигабитов суич някви идеи колеги.

 

 

Проблема се оказва от това което чета в форума убнт че е от последния им firmware 

Редактирано от NetworkX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.