Jump to content

Rocket AC на практика


MiPSus

Recommended Posts

За 109$ е 6 аз сложих новите играчки на микротик новите метали и нещо не ме впечатляват на 13км линк се излагат честно казано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо по настройките или ефира най вероятно при нас си работят добре 2 км 23 км и 28 км

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте някви стойности - разстояние, шум, сигнали, трафик. Обосновете се - нали целта на този форум е да сме си полезни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Този рокет ац нали става на старите диш антени ? че гледам новите ги няма още на пазара а искам да ги пробвам рокетите

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще работи, спор няма. че с други те най-вероятно ще има по-добри резултати. И аз мисля да пробвам но с 4 антени с еднополярни облъчватели.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този рокет ац нали става на старите диш антени ? че гледам новите ги няма още на пазара а искам да ги пробвам рокетите

Не стават на рокетдишовете няма да можеш да си ползваш AC -то а новите ги има на пазара в България :) няма как да ползвах 80mhz лента на старите дишове ще стане но качеството няма да е същото..

Редактирано от NetworkX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Май няма тия дни ще взема 2 рокета да ги тествам но най вероятно ще се издънат в момента има изграден линк с микротик ац и ще го подменя да видим разликата

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.