Jump to content

Rocket AC на практика


MiPSus

Recommended Posts

Май няма тия дни ще взема 2 рокета да ги тествам но най вероятно ще се издънат в момента има изграден линк с микротик ац и ще го подменя да видим разликата

С какви антени е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като пробваш с Рокета дай отзиви да видим кое се държи по-добре.

Аз иначе се замислям и за новата RocketDish AC антена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

четвъртък живот и здраве качвам новите рокети на трасето и тогава ще имам представа , ще пиша за подробности

ISP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли, при смяна на основно трасе как ще процедираш? 2ма човека едновременно ще подменят 2 те точки или една по една като всяка е настроена така, че да тръгне с предната за да се намали даун тайма.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двете точки едновременно , готови настроени у-ва нови кабели и облъчватели  максимум 5мин. понеже в момента имам проблеми с 912uag5 наложително ми е

Редактирано от InterCam

ISP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дължината на трасето е 22км с 90см паници пещера , като ги монтирам задължително ще пусна по подробна информация

ISP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера монтирахме рокетите , 90см паници ,22км ,кабели по 1.20м  сигнал -43 , проблема беше да открия канали понеже ефира е доста зашумен , но успях да ги подкарам на 80МХз лента , пинга е 1-3мс. максимум , в реални условия когато трасето е натоварено към 100мб пуснахме и две машини да точат торенти , постигнахме максимум 280мб като бях доста изненадан че пинга не се качи повече от 4-5мс и процесора държеше към 42% , продължавам с мониторинга и след ден ще пиша за резултати

ISP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонус от мен: http://rghost.net/59152586

после ще почерпите 8)

 

Compliance test - 5000 отваря всички канали с до 80Мхз лента. (Задължително обач е и на 2-те у-ва.)

Редактирано от h3ll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.