Jump to content

Нови SFP-модули GLC-LH-SM-C, 1000Base-LX/LH, Single-mode, 10km, 1310nm


plameni
 Share

Recommended Posts

Продавам ограничени количества нови SFP-модули GLC-LH-SM-C, 1000Base-LX/LH, Single-mode, 10km, 1310nm
 
SFP_EN_GLC_LH_SM_C_small.png
 
Цена: 8 лв./бр. 

Намират се в Пловдив.
тел.: 0885 199 229

България - земя, като една човешка дLAN...
". . . явно самото оптично влакно привлича светкавиците и ги пуска по мрежата във вид на ярка светлина и се задръства сичко от мноото светлина . . ."


Всички мои обяви - network.olx.bg

Изпращам само с ЕКОНТ. Не изпращам със спиди/speedy! Никога вече!!!

Link to comment
Share on other sites

Всички налични бройки са заявени.

България - земя, като една човешка дLAN...
". . . явно самото оптично влакно привлича светкавиците и ги пуска по мрежата във вид на ярка светлина и се задръства сичко от мноото светлина . . ."


Всички мои обяви - network.olx.bg

Изпращам само с ЕКОНТ. Не изпращам със спиди/speedy! Никога вече!!!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.