Jump to content

Nano station M2


pgplamen

Recommended Posts

Здравейте на всички. Имам вече изградена връзка с два броя Nanostation M 2. Искам да ви питам тази сила на сигналите добра ли е или може да се постигне още нещо.

 

post-4128-0-64512900-1401018833_thumb.jp

 

Защото когато пусна тест ето какво ми показва:

 

post-4128-0-30630600-1401018847_thumb.jp

 

А като пусна реален speedtest.net скоростта едва стига 1.5 Mbps а upload е под 1 Mbps

 

Пинга също не е толкова лош.

 

post-4128-0-64984900-1401019241_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • pgplamen

    28

  • master

    8

  • 111111

    5

  • donioi

    5

Това не е ли малко забранено. А и сега май ако искам да сменя държавата не ми е активна. Как може да стане безболезнено.

 

post-4128-0-91542400-1401043274_thumb.jp

 

 

 


Това е след изключване на Air max ще трябва и на място да тествам какво се е получило.

Test Results RX: 0.67 Mbps TX: 82.80 Mbps Total: 83.47 Mbps
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах така сигнала добре ли е или да пробвам още да го качвам но колкото и да се мъчих не става по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покажи скреен на клиентското.

 

Само до това имам достъп в момента ще трябва да му разреша порт да го виждам от вън.

 

post-4128-0-72561400-1401130049_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си WDS-a, сложи отметка на Hide SSID нали е п2п линк. Още малко ако успееш да вдигнеш нивото -55 -58 няма да е никак зле.

Ако искаш повече мегабити това криптиране ще трябва да го махнеш.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това wds го пуснах един път и пинга стана над 1000 дали аз нещо не обърках. За момента мрежата се вижда защото има настройки все още иначу после ще я скрия. Ако знам и сигнала как да го вдигна. За късмет точно на пътя на сигнала има едно добро дърво няма как да преместя антената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това трябваше да започнеш.Много голям проблем. Смени фемуера с v.5.5.6 или по-малка за да имаш compliance test, сканирай ефира и пробвай с крайни канали.Направи клиенското АР а АР-то клиенско.WDS е задължително.И накрая дай достъп на някой, който знае как, да поработи.А и накрая виж как е теста м/у 23:00 и 01:00часа и през целия ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така аз си мислех че новата версия 5.5.8 е по добра и затова сложих нея. WDS като го пуснах едното нано беше в другата стая и се наложи дори да го ребутна защото трудно се свързах с него пинга беше над 1000 и много се губеше. Ще мине ли без пренастройка от версия 5.5.8 на 5.5.6 или ще се загубят настройките. Защото до едното нано нямам физически достъп. Доставчика трудно ще се навие пак да свалям наното ако се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.