Jump to content
  • 0

Изгоря wi-fi модула на RB2011 - препоръчайте сервиз


Mirchev

Въпрос

Здравейте!
 
Отворих гаранционния си RB2011UAS-2HnD-IN вчера. В резултат на манипулацията явно съм пипнал нещо не както трябва. Сигналът сега е едва доловим при приближаване на лаптопа и на 10см от рутера. Преди сигналът бе перфектен. Тествах с няколко лаптопа, със сигурност проблемът е хардуерен и най-вероятно е изгорял някакъв чип. Не е прекъснат кабел, защото го отваряхме пак и проверявахме прецизно. 
Моля за съвет за сервиз или човек, който може да го погледне и евентуално ремонтира. Рутерът е гаранционен, но е грехота да го връщам, след като сам направих белята.
Благодаря на отзовалите се.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Фирмата е чист посредник. Нямат сервиз. Дори на гаранционната карта не е обявен сервиз. Притеснявам се, че ако им се обадя няма да получа добра препоръка за сервиз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами аз лично бачкам с Релоуд, въпреки че много колеги от форума се оплакват , аз никога съм нямал грижи с тях.
Каквото съм дал за ремонт или е било ремонтирано или просто повредата е била такава че по-добре ново :)

С това мога да ти помогна, успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здарвейте колеги,Релоуд не ремонтират радио част поне такъв беше отговорът преди 2 седмици когато ги попитах за извънгаранционен сервиз!Не зная кой би ремонтирал углушали устройства ако някой знае нека пише!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.