Jump to content
  • 0

Изгоря wi-fi модула на RB2011 - препоръчайте сервиз

Mirchev
 Share

Question

Здравейте!

Отворих гаранционния си RB2011UAS-2HnD-IN вчера. В резултат на манипулацията явно съм пипнал нещо не както трябва. Сигналът сега е едва доловим при приближаване на лаптопа и на 10см от рутера. Преди сигналът бе перфектен. Тествах с няколко лаптопа, със сигурност проблемът е хардуерен и най-вероятно е изгорял някакъв чип. Не е прекъснат кабел, защото го отваряхме пак и проверявахме прецизно. 
Моля за съвет за сервиз или човек, който може да го погледне и евентуално ремонтира. Рутерът е гаранционен, но е грехота да го връщам, след като сам направих белята.
Благодаря на отзовалите се.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Обади се там от където си го купил, кажи "направих еди какво си, и искам да си платя ремонта" едва ли ще ти откажат.

• 0

Фирмата е чист посредник. Нямат сервиз. Дори на гаранционната карта не е обявен сервиз. Притеснявам се, че ако им се обадя няма да получа добра препоръка за сервиз...

• 0

Ами аз лично бачкам с Релоуд, въпреки че много колеги от форума се оплакват , аз никога съм нямал грижи с тях.
Каквото съм дал за ремонт или е било ремонтирано или просто повредата е била такава че по-добре ново :)

С това мога да ти помогна, успех!

• 0

Здарвейте колеги,Релоуд не ремонтират радио част поне такъв беше отговорът преди 2 седмици когато ги попитах за извънгаранционен сервиз!Не зная кой би ремонтирал углушали устройства ако някой знае нека пише!

• 0

Занимавам с нардуерен ремонт на интернет техника , но досега не съм ремонтирал RB2011