Jump to content

Наем на покрив и таванско помещение


Nedelin

Recommended Posts

то на хотел България ако си без оловни хащи децата се сваряват ама там е позволено като се има на предвид че само wimax операторите имат по 2 w на сектор горе а има и още 100 на антени .

кофтито в моя случаи е че собственика живее на оследния етаж и е ексентриЧен баровец и не е чувал за крс или НЦООЗ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...
  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    6

  • skyfx

    6

  • Nedelin

    5

  • lorddredbg

    4

Явно хората са станали мега алчни. Днес колегата е ходил в една сграда (хале по-точно) малко по-високо от нивото на града да пита за какви пари може да се монтират 2-3 антени (60см) и отговора е бил 250лв/месец. 

Прозвуча ми като виц при положение, че има мачти които покриват много повече територия и там искат 2-3 пъти по-малко.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,и аз така в село където има само цигани и 10 баби исках да монтирам ,2 Х 60см антени за премятане и ми искаха 150лв !!! а съседната къща се продава с 6 декара за 5 бона, като тегля чертата аз по добре да купя къщата.И това е така защото ми обясниха че виждаш ли ние имаме там някъдев друго село , леля и в двора и мобилен оператор е сложил антени и те им плащали по 200лв. Така че не можеш да им обясниш че няма да слагаш мобилна клетка и кула.В един блок пък не искали да подпишем договор за наем ,защото антените щели да ги "облъчват" .народа изпростя........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той въпросния имал оферта от голям ISP преди време за 600лева но така и не разбрах защо не са станали нещата.

По въпроса за облъчването онзи ден една баба ми се кара за едно локо, че от него 3 етажа по горе и увехтели цветята. А никой не се замисля гсм клетките какво причиняват дори и на километри.


p.s. Те пък там мангалите ще вземат антените за вторични. :D

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За оферта от 600лв. те е излъгал,мобилните оператори плащат по 100 евро ,почти без значение от сграда или двор.В София над главата ми е клетка на мтел ,плащат 100 евро на входа,съседния блок е с клетка на Глобул наем 100евро. Тук в дълбоката провинция имам приятел ,които е земеделец отдал е цял етаж ~70 кв/м на Вива ,+ Кула + копаха и положиха оптика до помещението мес.наем 180 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко е това. Преди даваха повече до колкото си спомням за GSM клетки на блок поне на колегата на блока като искаха да слагат беше 300лв но те се отказаха и то с право.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.