Jump to content

Среща №3,5


Recommended Posts

E то като няма представители на нежния пол е нормално да е коч парти. Като се замисля колегата познава една мацка която е доста напред с мрежите и може и да се навие.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 111111

    14

  • Mupo neTkoB

    12

  • Networker

    7

  • master

    6

  • Администратор

@dionisy Това е приказка

@mtr нищо лично ама в бг е "много вожд малко индианец" и както казаха ползата е никаква

@Napster ще те уредиме с транспорт доста сме от София

Дайте да хванем и приблизителна бройка на присъстващите.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм, идеята на @dionisy е добра

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен, с Велин ще се съберем в една кола, според мен е най-добре в Стара загора или Пловдив. Предложението е добро да каже кой от къде ще идва. Ние с Велин сме от Посока Златоград. Дайте по напред да уточним датата, за да може всеки да се организира. 30 март или 6 април (събота) ако ще е с приспиване. Ако не, може и неделята, но по добре ще е предполагам с приспиване.

Дайте да конкретизираме нещата по от рано.

1. Дата?

2. Час?

3. Място?

4. Програма?

5. И не на последно място кой от къде идва и можели да забере някой колега по пътя.

Редактирано от netronix

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

23-ти или 30-ти са идеални няма смисъл да протакаме повече.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Предлагам да бъде 23-ти ( Събота ) , Мястото да бъде Пловдив, Мога да помогна за организацията в Пловдив.

23-ти или 30-ти са идеални няма смисъл да протакаме повече.

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен, с Велин ще се съберем в една кола, според мен е най-добре в Стара загора или Пловдив. Предложението е добро да каже кой от къде ще идва. Ние с Велин сме от Посока Златоград. Дайте по напред да уточним датата, за да може всеки да се организира. 30 март или 6 април (събота) ако ще е с приспиване. Ако не, може и неделята, но по добре ще е предполагам с приспиване.

Дайте да конкретизираме нещата по от рано.

1. Дата?

2. Час?

3. Място?

4. Програма?

5. И не на последно място кой от къде идва и можели да забере някой колега по пътя.

Дайте да отговаряме на въпросите подред за да се знае с точност какво да очакваме.

1. Дата - 23 или 30 са ОК за мен.

2. Час - Няма значение за мен.

3. Пловдив или Стара Загора (за предпочитане)

4. Тука вече като се уточни дестинацията, но може да е някаква хижа или хотелче с приспиване.

5. Идваме от посока Златоград-Кърджали, и ако има някой колега към дестинацията предполагам че ще има 2 свободни места.

Нека всички да се изкажат по този ред, за да имаме яснота.

Поздрави,

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето две предложения и от мен:

http://www.sokolite.com/

http://mkonnik.blogspot.com/

Едната се намира в с. Мадара (Шуменско)

А другата в Търговишко

Мадараската беше около 10 лв. леглото

А на търговишката между 15 и 20 лв.

В търговишката има ресторантче а в мадарската трябва да се носи всичко (ядене пиене)

Въпреки, че мадарската е малко по старичка си е чисто вътре и си има голяма зала.

Ето възможност за хорицата да разгледат шуменския паметник и Мадарския Конник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за , макар и да не съм активен много много тук , за 22 има празник на Велико Търново така ,че може да се комбинира също за ценителите на звук и светлина + заря вероятно ... а в региона има доста вили/къщи за гости които могат да се запазят и да стане приятно и културно стига да се знае колко човека ще присъстват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mtr

имаш ли представа колко организации представляват ISP-тата и какво вършат реално?

Или изказването ти е предизвикано от вълната протести срещу властта и опитите нови групировки да окупират държавните лостове?

KMETE, не си мисли, че много знаеш. Уверявам те, не съм надрусан глупак, за какъвто явно ме смяташ. Нищо лично, аз само исках да предложа нещо, което смятам за позитивно. Другата част от глупостите нема да коментирам.

Ако ще е "на по бира" - най-много хора ще се съберем ако сме в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не се върти света около София. аз лично чак до там няма да се вдигна да дойда. просто някакси разходите трябва да се разделят. иначе ако е така и на мен ми е много удобно да сме във Варна и региона. аз лично предложих Търново като по-централно място. другия вариант е също Пловдив или Ст. Загорка ;)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не се върти света около София. аз лично чак до там няма да се вдигна да дойда. просто някакси разходите трябва да се разделят. иначе ако е така и на мен ми е много удобно да сме във Варна и региона. аз лично предложих Търново като по-централно място. другия вариант е също Пловдив или Ст. Загорка ;)

на 22-ри е празникът на града - ще е голяма олелия. Да избереме по-спокоен град, освен ако няма да е идната седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски ако има с живата риба и жива бира ... равно няма да е :D

Най-близо до Варна жива бира с жива риба / брой го - до масата има аквариум с живи шарани , сомове и друга плаваща паплач вкл. раци и можеш да си заръчаша по симпатия конкретното водоплаващо/ има във Велики Преслав.Казва се "Омуртагов мост".

Сега да се разберем от начало - в колата има много място и бих пътувал с тебе обаче ако на живата бира сложиш мезе жива риба - хващам къра.Дай да я препържим профилактично поне.Да не избяга - в смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.