Jump to content

Среща №3,5


Recommended Posts

Да бе и на мен не пука много много ама нека да не е повече от 200километра от София до Търново е нормално нека се видим по средата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 111111

    14

  • Mupo neTkoB

    12

  • Networker

    7

  • Велин

    6

Колеги всичко това което мислите е много хубаво. Но е лошо да има някой домакин - да местен да познава района / да избрал подходящо място ( заведение) разбира се и с хотел/. Да покаже за какво става на въпрос да се избере дата и всеки да си каже кой може и кой не може за да се резервират места.

Искам да си разпечатете тениски MikroTik-Bg.Net специално за събирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви се идва в Ловеч бих се наел с организирането. или също за Варна, но ако е Търново трябва някой по-тамошен да се включи

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги! За да не пропадат срещите, за да не се повтаря случката със среща номер 3, форумът трябва да заработи като такъв. Надявам се, не обиждам никого. Поне не ми е това целта.

Идеята за български форум за МикроТик е невероятна. Но собствениците на форума трябва малко да вземат нещата в свои ръце. Да се дадат някакви права на някои от форум админите и т.н., за да се осъществи нещо.

Освен това трябва да имаме спонсори за събития като това. Да се направи една организация с нестопанска цел. Елементарно е, колеги. Всички познавате навярно дори малки метал-групички, които са го направили, за да плащат ниски наеми и данъци, за да ползват привилегиите на организациите от този тип. Нямам против да помагам, ако се работи в правилна посока. Дано не звуча толкова смешно, че никой да не обърне внимание на мнението ми.

Ако имаме организация *, лесно ще се намерят спонсори (съответно въпросите с място за срещи т.н. ще са лесно решими), може да каним светила от цял свят и да развием куп дейности. А защо не и един МУМ у нас?

Но, стига мечти. Според мен за срещата сега най-удобен град е Пловдив. Има места, позволяващи да се съберат повечко хора (надявам се да са повече желаещите), както и инфраструктура. Удобен е за събития в бъдеще.

Още веднъж, организация с нестопанска цел. И екип, който да я ръководи. Измислете някакъв членски внос - 20 лева месечно. За членове на ръководството, което да е поне 20 души. Аз бих помагал, което означава, че и повечето от вас - също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mtr

имаш ли представа колко организации представляват ISP-тата и какво вършат реално?

Или изказването ти е предизвикано от вълната протести срещу властта и опитите нови групировки да окупират държавните лостове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жива бира има в Трявна .До реката зад часовника.И е на половин час от Търново.От Варна искам да се включа и аз.Ако може.

Градски ако има с живата риба и жива бира ... равно няма да е :D

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз като рядко изказващ мнение във форума, но иначе често организиращ срещи бих казал следното. Идеята на едно такова събиране е да се седне да се побъбри върху теми обхващащи дейността на форума и съответно едно хубаво напиване. В реда на мисли искам да кажа следното. Най подходящото място за токова събиране е някой хижа със голяма зала, за да може, да се говори спокойно на обща маса и съответно на когото вече му е доскучало да ходи да си ляга. Всякакви варианти със заведения от типа ресторант или кръчма със жива музика са безмисленни, зашото ще са удобни само за живущите в съответния град. Мога да предложа следното макар, че не точно в центъра на България, а на 100 километра по към Варна - http://www.hija-mladost.com/ . Наемам се да организирам всичко от посрещането до масата( е верно, че малко помощ ще трябва, защото всичко е на самообслужване). Варианта е такъв цена на куверта 25лв. Това включва нощувката със пиене и ядене на корем. Ще се погрижа да има бира за всички, а съответно и домашна ракия, мезета и салати също няма да липсват. Който е съгласен да гласува, ако ли пък не готов съм за други предложения, рискуващи да завършат като среща 3.0. Лека вечер на всички и наздраве.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за с две ръце познавам се с няколко човека от форума и те ще са навити да пием по бира 2-3-4-5-6-7 .........

Редактирано от Anatoli

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се протакат нещата до към началото на Април, може и да успея да дойда :).

Иначе много сложно го обърнахте, та чак представляващи организации да се правят за едното събиране с напиване и преспиване :).

Една хижа в централна BG - така всеки ще е на максимум 250 км от мероприятието, който може помага в организацията (1-2 дена макс), ако е на самообслужване - минава се по път през някой хипермаркет и директно на хижата.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

по около Пловдив .. ко да пвавя като съм на гръцката граница :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички имащи желание да присъстват да заявят от къде са, така ще се добие представа, в кой район е най-удачно да се проведе мероприятието. Също така е хубаво да се планира по напред във времето, та всеки желаещ да може да намери начин да се освободи за срещата. Лично на мен ми харесват идеи от типа Трявна, Троянският балкан, Банско и подобни. Но не ме кефи, че ще си стане коч парти. Преди време /а може би и все още/ Фото Форум организираха пленум, всеки септември в Приморско. Знаеше се че е традиционен и се събираха много участници. Фотосинтезис пък правеха същото но на остров Крит, около Великден... ма май вече не го правят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.