Jump to content

среща


lorddredbg

Recommended Posts

Относно мащаба - кажи сметка, адрес и т.н. координати за изпращане на капаро. От този по-добър начин за определяне на мащаба, друг не знам!  ;) За формата: Лично мнение - обикновено на такива срещи не е необходимо да  има конферентна зала...  ;D За датата: 28 март

http://енергия.ею
http://www.e-kak.info/forum/index.php

https://www.youtube.com/channel/UC0hGPWgF79s4JhhXY0Eo4zA

 

Обяснявам само когато ме питат, и то ако съм на кеф!
Поздрави: Евгени LZ3EG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • jaredharet

    13

  • Велин

    12

  • Влади

    11

  • NetworkPro

    11

  • Собственик

Ехе, че то има ли сняг още :) . Тая зима беше много зле , аз дори не се и пробвах да карам.

На мен ми допада идеята за Пловдив , малко по близо ми е . Мога да взема хора от Самоков, т. п пътя де .

Сега ще пусне една анкета за кой град да бъде.

Колега уточняваи че сме 2-ма

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

на 21 съм на сватба дано не е тогава

нека в анкетата има и бутон "няма значение"

Ние с теб с тея ксантии не усещаме пътя и няма значение мястото  :)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблем за времето и мястото. В тая работа е малко "мога да копам, мога и да не копам".  Обаче да си кажа още от сега някои неща. Първо имам доста негативно отношение към някои фирми продаващи материали. Не мисля нито във форуми, нито на живо да си спестявам мнението. Ако случайно присъстват конкуренти и за тях няма да го спестя. Особено с цени под 10лв директно ще ги псувам ако ще и бой да стане. За да има реален смисъл от тази среща, а не да са общи приказки предлагам всеки да направи една мини презентация или да подготви обяснения на добри решения, които ползва. Няма смисъл да ходя на майната си за да пия или ям. Аз това го правя и на 300 метра от нас. Подгответе нещо, като дневен ред. Уточнете кой за какво ще подготви някакъв материал. Лан, оптика и wireless решения. Шейп, билинг и законови проблеми и решенията им евентуално. Автоматизация... (предполагам има и по-добри решения от Пико-тата).

Когато си изясним какво ще правим тогава и ще определим датата без проблем. Ясно е, че ако има реална полза всеки ще намери време ако ще и на 600км да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

mile е прав трябва и програма да има като MUM да го направиме

само дето нормус го нема ;) ама и него ще не поканиме ;)

само че за презентации ще трябва зала демек и

фонд ще трябва да направиме ;)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да извикаме търговци на оборудване да наемат залата и да подготвят кратки презентации на фирмите и продуктите си. От там ще имаме сводоба да допълваме с каквото можем. За един ден от 9:00 сутринта с почивка към 12:00-13:00, до вечерта до колкото издържим :)

Няма да е научна конференция, трябват ни конкретни решения за реалния живот, но не пречи да поканим преподаватели от университетите, може да предложат полезни презентации, стига да им покрием разходи предполагам.

Като гледам слайдовете от MUMовете - презентациите им са кратки и ясни. Така че ще има време за всички. + предвидено време за въпроси и дискусия ще е добре.

Като сме си ние, можем да си дъфчим сякви теми, без да се съобразяваме с кой знае ква етика и интелектуална собственост.

Аз мога да направя презентация за p2p, от потребителска гледна точка и от ISP гледна точка. Но не обещавам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се збере и датата предлагам да се свърже някой със офицялния сайт на MT и ако може и там да се постне за мероприятието, пък може и други хора в BG да научат за инициативата и за форумчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чий *уй пък MT? Те ако имат интерес в региона да си организират. Нито са малки, нито бедни.

Имат си дистрибутори, които могат да отделят 1 лев и да организират по някоя проява, но са прекалено заети с продажбите и прочие (говоря за официалните).

Въобще ако мислите да си правите чиста МТ проблем/решение среща мен ме отписвайте на момента. Повечето тук сме isp-та и не всичко ни се върти около МТ. Искам да видя добри решения, които да ползвам евентуално. Да покажа мои такива, които евентуално да послужат на някой от вас и т.н. МТ линковете са една доста мизерна част от всичко през което преминаваме всеки божи ден...

пп Като гледам обаче накаде отиват нещата с тази среща и ентусиазма мисля, че реализацията и ще стане 3-тото тримесечие на 2010 година някаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам искате срещата да стане нещо като "работна". Стига с тази работа ! Мисля главната цел да е хапване, пийване и да се видим !

Добре е темата да се сложи в друг раздел..едва сега я открих :(

www.ev-bg.com  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

който има претенции за някаква дата да пише , да може да се ориентираме :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ви разкажа на по-разбираем за вас език, с разни обяснения, и тази презентация: http://mum.mikrotik.com/presentations/CZ09/QoS_Megis.pdf :)

Преподаватели от университети можем да викнем да участват понеже те ще видят реалните технологии в експлоатация, което е полезно за тях и за това трябва да се навият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Собственик

Аиде едното го разбрахме че ще е в пловдив

ама като не знаеме наи важното дата и час каде сме тръгнали

предлагам началото на май или да направим и за датата оделна анкета

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А въпроса с мястото?! Трябва да е уютна зала с проектор :) За да се плати - може някой да я наеме да си промотира стоки/услуги и да ни остави залата до вечерта! Както вече предложих!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.