Jump to content

Странен проблем


Recommended Posts

Лично аз познавам примати с много по идиотски топологии и решения.. Дори ми взимат клиенти :)

Понякога се чудя дали СЕТИ2 изграждат или wireless колайдер, но е факт, че за всяка цел си има тел. Все пак е несериозно в средата на 2009-та да има

"На дървен кол е сложена пластмасова кутия , вътре в нея е клиентското АП със 5дб антенка . Няма PoE захранване до кутията стига 220в. и там е вкл. адаптора на радиото всичко това е закрепено към тухлен комин"

Нито струва майка си и баща си една хубава кутия, нито правенето на нормална стойка е трудна и скъпа дейност. Пиша всичко това с не лоши чувства. Ако ме чуе човека ще му е само от полза в бъдеще. Подкара ли се по начина с дървени колове и тел от оградите цялата галимация няма да свърши добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    21

  • hollow

    19

  • NetworkPro

    9

  • Mile

    4

E aз пък с гледам тука една стоика на 60см чиния и е укрепена с камани  :o Просто ме изумиха то найстина са бая големи каманите  и едва ли ще мръдне ама дето вика Mile "... в средата на 2009г. .. .. .. ...  "

п.п. то за това разстояние понякога и без пое минава номера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да доста вярно.. Но аз бях предложил да мине на друг банд но явно човека нейска поради някакви причини незнам все пак мрежата си е негова :)

Що му е друг банд!? В неговото градче май няма друга мрежа освен неговата...

http://енергия.ею
http://www.e-kak.info/forum/index.php

https://www.youtube.com/channel/UC0hGPWgF79s4JhhXY0Eo4zA

 

Обяснявам само когато ме питат, и то ако съм на кеф!
Поздрави: Евгени LZ3EG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това не го знаех в началото.Попринцип ако няма супер.. има голяма кирия.Макар, че във Варна както е фул банда пак може да се работи на него не е за изхвърляне още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rural environment?

нещо такова само че от градски тип :) .....

и несъм сам ефира тук е !@&#@* има 8 сектора които неса мои на почти всички канали и бълват във всички посоки , има и омни-та на 2.4 и на 5 общо взети не е ко'т да няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е вече навсякаде спокойно. За щастие в нашата държава безизходни ситуации няма. Има работещи и неработещи подходи към всеки проблем и уви мисля съм пробвал всички неработещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14 ти канал пробва ли как е ефира ?Както ти казах :) Би трябвало да е по-добре малко от малко..

да изпълнено е единия ми сектор е на 14 :) сега ще правя гимнастики със втория утре като ми дойде картата

А да ви се е случвало сектор от антени.нет да се чува много по - добре някъде си отстрани отколкото в описаните му граници за работа  ::) , че в момента втория ми е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми сектор не ама панелка насочена на майната си хваща по-добре даже перфектно от колкото като е насочена както трябва и нощувах на покрива една вечер заради нея после сложих самоделка а панелката я направих още по тънка с 20Кг вия ми помощник - чука :)

п.п. Не ми се струва много добра идеята и 2 та да са ти на 1 канал.. най добре като е закачен 2 рия и с едно клиенско или с борда сканираи кое къде е и  колко АП та има средно на канал и си прецени но гледай 2 та ти сектора да са раздалечени максимално и ако може един от друг да не се виждат дори и от към "гъ*а"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ремонтва един път завинаги :) аз не се подавам на такива страсти, предпочитам да му направя една дисекция :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.