Jump to content

Некоректни потребители


Recommended Posts

Мисля че тук е мястото да предупредя колегите - внимавайте когато изпращате стока на потребител с ник Angelnet - от Пловдив ! Миналата седмица в понеделник 11.03.2013 г му изпратих стока за някакви 48 лева . До днешна дата не е освободил пратката , макар че аз на няколко пъти му звънях и обещанията бяха - след малко отивам да взема стоката .Днес пуснах разпореждане пратката да ми се върне . Цялата история ще ми струва 12 лева . Реално погледнато са никакви пари ! Но защо трябваше да ги хвърлям на вятъра ? Днес аз изгарям с 12 лева .... утре някой друг ще изгори с повече !ю

Телефоните на въпросният господин са 0883***324 и 0898***357 - Ангел Стоянов - фирма ЕЪРНЕТ ЕООД

Редактирано от Mupo neTkoB
без такава информация
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно ...

Колкото и да ми е неприятно и аз се опарих от "колега" във форума!

Става въпрос за geltexxx и по-спецялно тази тема:

 

Спазарихме цена за следното : DI-09H Green 8 броя и импулсни H1C3T 10бр.

Импулсните трябваше да са нови , а на някои от тях дори са откъснати кабелита.

Суичовете, само 2 от тях са DI-09H, другите са разни други които не ми трябват.

Миналата седмица водихме кореспонденция но не стигнахме до резултат.

Предложих му да му върна всичко и всеки да е с по едни транспорт на зад но от тогава няма отговор.

Все още се надявам, че ще се разбереме но от 30 окт няма отговор от него и за това пиша тук.

Ще изчакам още малко и ако не се разбереме ще публикувам всички данни, които съм събрал за него и жалба в полицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми е неприятно и аз се опарих от "колега" във форума!

Става въпрос за geltexxx и по-спецялно тази тема:

 

Спазарихме цена за следното : DI-09H Green 8 броя и импулсни H1C3T 10бр.

Импулсните трябваше да са нови , а на някои от тях дори са откъснати кабелита.

Суичовете, само 2 от тях са DI-09H, другите са разни други които не ми трябват.

Миналата седмица водихме кореспонденция но не стигнахме до резултат.

Предложих му да му върна всичко и всеки да е с по едни транспорт на зад но от тогава няма отговор.

Все още се надявам, че ще се разбереме но от 30 окт няма отговор от него и за това пиша тук.

Ще изчакам още малко и ако не се разбереме ще публикувам всички данни, които съм събрал за него и жалба в полицията.

писах ти на лични но не ми отговори,виж по-хубаво какво съм ти писал преди да правиш изводи и да пишеш,че съм некоректен!както си прочети цялата кореспонденция наново!Проблема на колегата koko,е че кореспондира много бавно!Относно суичовете които пратих наистина е имало грешка в моделите,захранванията са нови с 2-3сме правили тестове в офиса,аз също мога да постна цялата кореспонденция.Колегата искаше или да върне пратката или компенсация за обърканите модели суичове,писах му какво мога да предложа но няма отговор от тогава и днес видях,че е писал направо тук!

Редактирано от geltexxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се наистина да е станало недоразумение - да ти върна всичко и да получа парите си обратно, след като не съм получил това за което говорихме.

 

 

edit: Върнах всичко на колегата и той ми върна парите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мирослав Шарков - airlan.info - Банско

Прави поръчка - отказва да си вземе пратката от куриера


http://probook.bg/companies/view/19535

Редактирано от Vesuvius Streamline

Mikrotik & Ubiquiti Networks Distributor.

Antennas Manufacturer.

Online Sales of Wireless Equipment.

Wireless Services & Solutions.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Nitrogenium

 

Участва в и след това изчезва...

България - земя, като една човешка дLAN...
". . . явно самото оптично влакно привлича светкавиците и ги пуска по мрежата във вид на ярка светлина и се задръства сичко от мноото светлина . . ."


Всички мои обяви - network.olx.bg

Изпращам само с ЕКОНТ. Не изпращам със спиди/speedy! Никога вече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

Оплаквам се от потребител Momo. Публикува обява, пиша му на лични че искам да купя това, което е пуснал за продажба, пиша му в темата - ни дума, ни вопъл, ни стон...

Малко уважение към форума - да ми отговори или да напише в темата една дума "продаден" и толкова. Иначе редовно си е онлайн, но явно не счита, че е длъжен да отговаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

По същия начин PCTunning, при обява пусната от мен че купувам дадена стока той ми пише и когато го питам кога ще изпрати само си прочита съобщението и до там, дори не отговаря. Това се случва няколко пъти!!! Колегата е говорил с за да закупи нещо и той - а сега не мога (добре може и утре) и така месец и се покрива.

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

PCTunning излъга за оптика ,че е 8 ца .а тя е 4 ка.и не коментира:http://www.mikrotik-bg.net/topic/7886-продавам-оптичен-кабел-с-проволка-8-влакна/?do=findComment&comment=60867

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 20.03.2013 г. at 15:10, tonton написа:

Мисля че тук е мястото да предупредя колегите - внимавайте когато изпращате стока на потребител с ник Angelnet - от Пловдив ! Миналата седмица в понеделник 11.03.2013 г му изпратих стока за някакви 48 лева . До днешна дата не е освободил пратката , макар че аз на няколко пъти му звънях и обещанията бяха - след малко отивам да взема стоката .Днес пуснах разпореждане пратката да ми се върне . Цялата история ще ми струва 12 лева . Реално погледнато са никакви пари ! Но защо трябваше да ги хвърлям на вятъра ? Днес аз изгарям с 12 лева .... утре някой друг ще изгори с повече !ю

Телефоните на въпросният господин са 0883***324 и 0898***357 - Ангел Стоянов - фирма ЕЪРНЕТ ЕООД

Сега разбирам, че трябва да се чете и този раздел във форума. Същия случай със същия потребител, само че стоката, която му пратих беше на стойност 450 лв. След двадесет дневно чакане да я вземе и постоянни обещания - " сега отивам до Еконт ", " утре ще я взема ". " пращам техниците да я вземат веднага " и т.н., от Еконт ми я върнаха и си платих таксите за разкарването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ще помоля колегата :

Prodator

Да ми Вдигне Телефона си или да ми Отговори на Л.С за артикула който закупих от него и НЕ работи коректно !

Редактирано от d9000
  • Тъжен 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, d9000 написа:

Ще помоля колегата :

Prodator

Да ми Вдигне Телефона си или да ми Отговори на Л.С за артикула който закупих от него и НЕ работи коректно !

Чухме се днес с колегата , стигнахме до консенсус да му върна пратката за моя сметка .

Надявам се към момента да няма повече такива недоразумения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно ...

Поредната дребна душица.... който продава наредени устройства. В OLX се пише "foreverpetrov7". След разговор с него стана ясно, че устройствата работят като локото беше с механичен проблем от към панела на светодиодите което не е болка за умиране и е въпрос на 10мин работа за което нямах възражения. След като пристигнаха в Еконт става ясно, че капака за лана на едно от устройствата липсва.. обадих се на посочения телефон от който е изпратена пратката където ми вдигна баща му и каза, че не знае за какво става на въпрос. Даде ми телефона на синчето и той ми казва там е сигурен съм, а прегледа бе направен пред служител на еконт и по-лошото е, че ако искам да я върна трябва да платя в 2 те посоки защото някой е решил да изкара дребни парички който няма да закара под земята. Та след няколко минути разговор каза ми да ти сваля 5лева след което му се изсмях и отказах, такова устройство не бих монтирал без капак и той каза е то и така си работи. В крайна сметка се разбрахме да му го върна за негова сметка, а останалите да взема с корекция на наложения платеж. Взех устройствата и се оказа, че едното не се достъпва през web интерфейс и се наложи през конзолата да го оправям, а иначе продавача каза "всичките работят супер". Оставям част от телефонните им номера за да имате едно на ум ако пазарите от непознати.

Баща: Данаил Генчев Петров GSM:O8876O551# Cин неизвестно име, GSM О8893122О# град Шумен.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.