Jump to content

Некоректни потребители


Recommended Posts

Не бе... :) Гледам оплаквате се от този и онзи...апък сигурно 100 пъти са ме питали защо не пазарувам от релоуд... та реших да си изкажа скромното мнение :)

И без пари да пуснем нета, пак ще питат за промоции и по-високи скорости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе... :) Гледам оплаквате се от този и онзи...апък сигурно 100 пъти са ме питали защо не пазарувам от релоуд... та реших да си изкажа скромното мнение :)

Защото продавача е антиклиентски настроен :)

Как да пазаруваш от някой, който дори и като му даваш пари ти се прави на велик :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

NetworkPro както и ти нито един от хардовете не работи ама аз не съм мошеник като теб и да се крия след 10 обаждания към него подарих мо 25 лв и ми писна някои ден ще си отмъстя. Аз ти върнах парите да видим дали ти ще ми ги върнеш???

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти луд лиси "някой ден ще ти отмъстя" ти вече ми отмъсти че ми изгуби времето със запоения си хард :)

Много бързо си промени позицията кое колко работи. Първо едно твърдиш после друго.

Веднъж излъга повече нито дума от теб не мога да повярвам.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти луд лиси "някой ден ще ти отмъстя" ти вече ми отмъсти че ми изгуби времето със запоения си хард :)

Много бързо си промени позицията кое колко работи. Първо едно твърдиш после друго.

Веднъж излъга повече нито дума от теб не мога да повярвам.

Въпроса е кога ще ми върнеш парите, както обеща на скаип има си хронология ако помниш, само че дигаш телефона.

[30.8.2011 г. 15:13:02] hypnologic: ако е този харддиск - може да ми го върнеш само него

[30.8.2011 г. 15:13:17] hypnologic: или по-скоро да ти пратя 10 лв по банков ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един лог от днес...

Сами преценете: http://www.techstream.eu/reloadbg.html

За сведение , LAN чиповете се доставят и от други фирми , а презапояването не отнема много време и усилия . Тук сме все пак интелигентни хора и можем да се справим сами .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е кога ще ми върнеш парите, както обеща на скаип има си хронология ако помниш, само че дигаш телефона.

[30.8.2011 г. 15:13:02] hypnologic: ако е този харддиск - може да ми го върнеш само него

[30.8.2011 г. 15:13:17] hypnologic: или по-скоро да ти пратя 10 лв по банков ? :)

Да и така сериозния продавач който само лъже и обещава че ще върне парите за неработеща стока

се крие, колко то за 10 лв та чак не си дига телефона и не отговаря на скаип.

И това ми било сериозен продавач "мошенник".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и така сериозния продавач който само лъже и обещава че ще върне парите за неработеща стока

се крие, колко то за 10 лв та чак не си дига телефона и не отговаря на скаип.

И това ми било сериозен продавач "мошенник".

не ми работи сертификата, трябва да преведа от офис на ДСК

[12:54:52] Momo: и ? Аз какво съм виновен ?

[13:06:53] hypnologic: извинявай за забавянето

Лъжите нямат край, некоректния продавач, първо продава не рабощи хардове и след това се крие и не дига телефон.

Аз мо продадох хард който то счупи на другия ден мо върнах парите защото го е счупил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Нямах намерение да злепоставям човека, но след 10 дена чакане не се стърпях..

Става дума за Momo с който се разбрахме да ми прати RB750 по Еконт. Е, това още не се е случило. Спря да ми отговаря и по скайп. Намерих му телефона от форума, но беше изключен.

ПС. Ако има основателна причина ще я уважа и бих си изтрил мнението. Надявам се, че след този пост ще се свърже с мен.

EDIT: Рутера вече е при мен. Неправилно ме е разбрал, че се отказал от сделката. Даде ми и насоки как да се справя с конфигурацията.

Редактирано от Rispicha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fortekn - НЕ КОРЕКТЕН! Колегата е пазарувал от него доста работи и преди време е имало някой "забележки" който не са били толкова сериозни, че да струва да пиша макар, че дразни. На 8ми октомври (събота) тази година е закупено от него:

"Продавам Rocket M5 za 15 лв. Lite Station M25 2 броя за 15 лв. 2 те,Nanostation 5 1 брой за 10 лв. Nanostation M5 1 брой за 15 лв. може да им се ползват антените .АП та TP-Link различни модели, неработещи повечето имат проблем в захранването ако на някой му се занимава може да си ги оправи имам 10 броя цена и за 10те общо 50 лв имат и адаптери и антени със тях. за контакти Красимир тел:0895363951 Max-i Systems LTD. Кюстендил " http://www.maxi.osogovo.net/

Колета пристигна но "Nanostation M5 1 брой за 15 лв." не беше изобщо там да не говорим за другите неща, че изобщо не е това което се казва , че имали проблеми със захранването. Писахме му дори мисля, че и по телефона говорихме да прати наното и имаше само отговор "Извинявай грешката е моя в понеделник ще ти го пратя!" И от тогава не отговаря.

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

да се изисква опция отвори преди да платиш! ясно е че некоректни винаги ще има.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Привет!

Дали не е редно някой от админите да коригира заглавието, че е грозно така...

Редактирано от plamenVd

Учи се от грешките на другите. Няма да живееш толкова дълго, че да ги направиш сам всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

и как трябва да се коригира ?

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.