Jump to content

Някой занимавал ли се е с Buffalo wla-g54


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

за 20лв и аз бих си купил   ::)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    18

  • Joro_Blg

    12

  • Anatoli

    6

  • RudY-ElectriC

    4

Да и аз

::)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е умишлено че нее обсъждано по форумите ::)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл? Аз като гледам то май и много не  се е внасяло у нас. Това което го имам ми каза човека, че от вън са му го пратили.

Чак сега почнах да се занимавам пак с него... Значи това че ми изчезна WEB-а се оправи с default бутона. Сега ще видим ddwrt то.

p.s. e немога да разбера защо така се получава "Timeout occurred" когато го правя под конзола иначе пробвах и с 2 тфтп сервера с който съм си ъпдейтвал всичките тп линкове.. И пак не става. Явно немога да го накарам да мине в TFTP mode но го правя с задържане 6 сек  на default бутона при включване както е написано.

В момента е с WLAG54_2.05_1.02_US фирмуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали каза че е на miniPCI картата що не пробваш да сложиш друга карта ако имаш аз бих пробвал

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да по скоро Intel2200BG  CM9 едвали ще запали ::) ама ми е интересно дали въобще ще разпознае друга карта различна от неговата

Ако разпознае пък ще е наи доброто "нещо" за 20Лв.

 

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва "mission complete" с помоща на Joro и малко четене успях да го флашна но през web. Не ми стана ясно защо нейскаше през тфтп. А през web трябва да се смени хедъра на файла задължително! То са го написали хората ::) .

Router

Router Name

DD-WRT

Router Model

Buffalo WBR-G54 / WLA-G54

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли прекалено заета рамта при положение, че няма закачени през WIFI то клиенти ?

Memory

Total Available

85%

13896 kB / 16384 kB

Free

11%

1520 kB / 13896 kB

Used

89%

12376 kB / 13896 kB

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам ами мъчил ли си го с 2 SSID та ? Значи получава се мн страноо нещо те си тръгнаха... НО.. единия лаптоп ги вижда и 2 те, другия само 1вото а гсм ма само 2 рото... а всичко е в една стая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

заради мак адреса

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.