Jump to content

ЕОН!


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    24

  • 111111

    14

  • Велин

    6

  • Mupo neTkoB

    5

  • Администратор

с тез тримесечия дето ги промениха така стават работите :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ма не са ги отменили там е работата

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Поредната лудница :( Обадиха ми се да отида да си взема начислените служебно пари. Отивам днеска чакам си на опашката.... И като дойде моя ред жената ми каза: "Няма да ви върнем парите ами ще ви ги приспадаме за следващите месеци "  :o - Аз няколко пъти им казах, че нейскам така тъй като се изнасям от това помещение но тази пак ми каза неможе! Е като се разбеснях малко се оказа, че можело но ще трябва пак да изчакам. Явно трябва да ги псувам тия вече вместо да им говоря по нормален начин! А за другата сума която искат да им платя 400 лева поради това, че електромера не е работил.. Ми отговориха. С 2 думи може да не съм виновен, може да не съм аз причината да не работи електромера но щом неработи аз трябва да платя разликите по някаква измислена формула?! Е ще имат да чакат.. почнах да ги събирам по 1 стотинка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а пък мен ЧЕЗ ме заравниха с изравнителната сметка - 177 чирки да искочат на гъзовете на мениджърите и анадолски манафи да им ги ги пукат с хуеве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

и това ще им е малко

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари дето имам да си ги вземам и на 2ри дето ходих пак...днеска ми се обажда един господинчо.. "от еон се обажам" и ми казва, че трябва да отида да му отключа да види електромера. Аз му отговарям немога на работа съм но като отиде там има 24 апартамента който могат да му отворят да го види. И той е не неможе аз трябва да съм там. И аз пак му бяснявам, че немога и после ще се подпиша на портокола аз ги знам цифрите няма проблеми. И тоя като почна да се заяжда  :) Няма да станело така нама аз да съм му казвал какво да казва да съм си гледал работата пари няма да видя! Еее как ме е яд, че не ми го каза в лицето да му нацепя един.... Как може толкова нагло държание нестига, че причината е в тях и те са виновни, а мен изкарват и аз трябва да го отнеса.  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По отношение на ЧЕЗ и изравнителните сметки !

Едва ли не те са измислени. Темата е дълга и не ми се занимава да пиша,

но накратко това си е изконсумирана ел енергия !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

следната ситуация: аз студент в друг град, аз на квартира, аз сменяма квартирите на 2 месеца щото хазяйте се ебават с бойлера, банята и т.н.

аз плащам една сметка която ми е измислена от човека живял преди мен 3 месеца и от същия живял там миналата година?!!! обаче аз ползвам замо ток за 30лв месечно поради ред причини, но плащам за по 70-90лв заради предните, и така във втория месец ме изравняват и така аз плащам моя ток за двата месеца и тока на квартиранта от първия?! кое му е нормалното на това?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

нормалното е че е ненормално

сега като се върна след 2 месеца ще видя каква сметка ще ми на творят тези

врачки на сметките

в момента има 1 UPS + комп който е измервано многократно че харчи 70 вата

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По отношение на ЧЕЗ и изравнителните сметки !

Едва ли не те са измислени. Темата е дълга и не ми се занимава да пиша,

но накратко това си е изконсумирана ел енергия !

Какво като е консумирана? Да си видял да пиша, че лъжат? Просто са нещастници. Нямали персонал да обикаля.... Едно време да не би да са били на загуба като са обикаляли? Ама нали да спестим от запалати, да спестим от това да спестим от онова. Върховен съд ала бала... Боли ги оная работа. Те имали технически трудности да минат на едномесечно... Имаш ли идея например аз при средно 300лв на месец зимата че ми ги взимат и лятото? Прогнозно.. Ще ви приспаднем. Не искам да ми приспадат. Не искам да им давам кредити. Ако искат да взимат кредит от банките.

Имаш ли представа, че трябва да ходя всяка година да пускам молба за да не ми пускат пак същите прогнозни сметки за електромер на стара къща, който те са спряли? Спряли го и имам задължения за 3 месеца на база неква си минала година. При положение, че те са го спряли :( Станаха ми по-омразна фирма от БТК, а затова се искат много идиотщини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

докато абонатите не могат да си избират енергиен доставчик така ще е...

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.