Jump to content

ЕОН!


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Тия калпазани от няколко седмици много ми играят по нервите...Първо мислех, че си втълпявам че луничките премигат и светя ту силно ту слабо и взех да по меря малко онзи ден. 202-239V и се мени постояно както си иска..Да не говорим за прекъсванията от 0,5 - 1сек.Добре, че има UPS и но пък батериите им заминават....... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    24

  • 111111

    14

  • Велин

    6

  • NetworkPro

    5

  • Администратор

за това я има тази тема

http://mikrotik-bg.net/index.php?topic=1121.0

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тия калпазани от няколко седмици много ми играят по нервите...Първо мислех, че си втълпявам че луничките премигат и светя ту силно ту слабо и взех да по меря малко онзи ден. 202-239V и се мени постояно както си иска..Да не говорим за прекъсванията от 0,5 - 1сек.Добре, че има UPS и но пък батериите им заминават....... :)

споко и при чез е същото -  ;D ;D ??? ??? - то бива - ама това е прекалено вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не отварям поредната тема за тях тук ще добавя....Онзи ден отивам да плащам на единия склад който ползвам тока...... който обикновено е някакви стотинки поради факта, че има само една 60W лампа която не помня дали съм я и пускал. Касиерката ми казва трябва да платите за 2 та месеца ( аз бях пропуснал да платя единия за което 19 лева глоба за повторно пускане, а той дори не беше спрян но както и да е 19 - 19 ) та.. за 2 та месеца 46 лева  ;D . Това са без 19 те който платих за пускането... Викам да няма някаква грешка все пак там е само 1 лампа, а и не бях влизал от много време! Тя не няма ето вижте.... и си платих като поп, след което се оказа, че ми сложили по 128 киловата "слувебно" на месец! Обаждам се на националния им телефон и една там дето искаше да ме набие по телефона вика.. "Амии...те не са успели да стигна до електромера и са ви сложили служебно!". Е доре като не са могли да стигнат да го засекат как тогава имаше стикер на ЕОН с номера на моя електромен и да пише "спрян поради просрочен там месец" и тая "амии. . ..... . .. .?@!!#@К!ОЕ$ХЙудреф". Общо взето нищо не ми каза.. освен , че до 10 дена щели да ми се обадят и да разгледат какво е станало. С 2 думи да пия една студена вода!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярваш ли ? Те да ми върнат тия пари там и без това помещението го освобождавам.... Пък аз им теглих по няколко ..... да се успокоя малко, че мн се изнервих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес ми казаха, че утре щели да ми върнат парите след като им званях по 30 пъти на ден то колко време стана... И писах 3280903290 жалби! След като тегля една черта за реално ще взема 60% от парите тъй като другите са вложени в телефонни разговори - но аз не го правих за парите, а просто да не пускам аванта на тия Крадци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

на теб ще върнат а тука на половината квартал спряха тока

без предопреждение

спряха го на хората чакащи края на тримесечието

и на мен ми го спряха месец и 5 дена след края на предното тримесечие

нито предупреждения нито нищо

при 40 лева за експресно включване са взели бая кинта техната чешка рода

при не експресно включване (струващо 38лв.) цената е ~20 кина

и очакваш включване до 48 часа бахти наглите отрепки

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

такса възобновяване

и сега ме водят сигурно нередовен платец

тяхната рода чешка

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.