Jump to content

УЖАС ...


Recommended Posts

  • Администратор

вече има една подобна организация БАЛКО - Българската Асоциация на лицензираните кабелни оператори , :) ся може би трябва да има и БАЛИО - Българската Асоциация на лицензираните интернет оператори .. примерно

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека с линк-а е прекалено откъснат от реалноста на isp-тата от нашия тип. Вижда само крайния резултат. В реалноста ние нарушаваме поне 10 закона всеки ден, създаваме много повече проблеми отколкото решаваме и т.н. и т.н. На всичко отгоре ценовата война между доставчиците са довели не 1 и 2-ма до "ще фалирам ако трябва, но няма да работя с еди кой си". Включвам и себе си в тази група. Според мен е неосъществимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...
  • Администратор

Айде честито.

Поздравления за ВАС за смисленото решение :

http://www.dnes.bg/article.php?id=62456

по тв европа го вътртят постоянно :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ама са погнали тракерите  >:(

Българските торент тракери за пореден път са подложени на натиск от спецполицаите в сектор "Компютърни престъпления". През последните 10 дни са спрени няколко от по-малките търсачки, откъдето безпроблемно можеха да се теглят пиратски игри, филми и музика.

Действията на полицията са били провокирани от сигнали на сдружението за защита на интелектуалната собственост и авторските права БУЛАКТ. Това обясни шефът на организацията Велислава Димитрова. Сред блокираните сайтове са zarta.org, wordbg.com, avatarbg.org, masterstb.com, rar.bg и torrentvalley.org. Най-големите търсачки като zamunda.net и arenabg.com обаче все още функционират безпроблемно. Единствено сайтът data.bg в момента е спрян, но защото се обновява.

Източник: в-к 'Сега'

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахаха  8-) Никога няма да ги спрат. А ако случайно някак ги спрат тях - няма да могат да спрат eDonkey + Kadmelia.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

и те са с центализация, има начин

да не кажа че с 3 правила може да се секнат торентите и с х.27

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...
  • Собственик

Мдаа, затова сега ще го набутат направо във ЗЕС.

Абе вече почвам да се чудя, тия наистина ли са идиоти , или просто някой е платил твърде голяма сума за тия текстове.

Ще послушват - ще подслушват на баба им фърчилото.

Как ще подлушват https мейли от/до gmail например ?

Ще слухтят само българските пощенски сървъри, което ще доведе до западането им , щото пощи я тях ще имат само най-големите балъци.

Много ми е интересно също как ще подслушват скайп и всякакъв вид кодиран обмен на информация.

Оня тъпак Миков нали се изцепи, че бандитите си говорели по скайпа и планували престъпленията си през нет-а . Смешник , или по скоро - манипулатор.

Тия "бандити" пък дето аз ги познавам си говорят само на 4 очи :) , никаквъв нет, никакви телефони.

Цялата идея е да си пробутя някой някаква техника, да натоварят доставчиците с безумни разходи, и най-вече да имат повод за изнудване - нарушил си закона -не пазиш данни - сега какво ще правим :)

Информацията е ценна, и ще става все по-ценна . Затова милиционерите не могат да се примирят, че някак си не могат да имат контрол над нея , както например при обикновената наземна и мобилна телефония.

Айде честито.

Поздравления за ВАС за смисленото решение :

http://www.dnes.bg/article.php?id=62456

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ценова листа за интернет услуги

стандартна подслушвана : цена

стандартна непосдлушвана : цена

;D ;D ;D

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и те са с центализация, има начин

да не кажа че с 3 правила може да се секнат торентите и с х.27

Kamdemlia бих казал че няма да могат да я блокират. Точно чрез нея се стреми да се вкара децентрализация(все пак българин я е разработил ;) ).

Ако спрат достъпа до някои от сървърите на "мулетата и магаретата" то няма проблем на следващия закачен да се актуализира листата с новите сървъри.

Ето интересно четиво по темата edonkey+kademlia -->http://www.gatchev.info/blog/?p=290

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама на мен нещо ми отбягва тая работа със слушамето...Какви сервери и с какви хардове трябва да се слагат..Айде ако е някой като мен няма да му трябва по-голяма машина от един настолен комп. актуален преди 3-4години.Но аз неможе да се каже че имам много клиенти да не казвам че са си малко по простата причина че от скоро реших да се занимавам не само за спорта ами и по-серизно.Ами доставчици с по 500-1000 потребителя?Ами БТК дето незнам колко потребители има ама никак не са малко?Тея хора който правят тоя закон въобще незнаят на кой свят са и какво е това "подслушване" То да не е като едно време както са слушали на държавните служители аналогивия дом. телефон.. Как ми се иска да им се изплюя в лицето и да ги напсувам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.