Jump to content

УЖАС ...


Recommended Posts

Не е ужас. Нормално е нашите политици да не са отваряли книга през живота си (ако бяха може би дори случайно щяха да попаднат на Оруел). Повечето са си селски чада, като оня пич от с. Веселиново например. Лесно е да гласуваш недомислици, когато не знаеш начините им за заобикаляне, цена, време на въвеждане и прочие. Хората мизерстват и живеят на ръба на оцеляването с отчайващо здравеопазване, мизерна образователна система и неработеща съдебна система, а те тръгнали да следят бай Иван от с. Церецел с кой си пише по icq-то да не земе да каже нещо лошо за тях.

Потъващия цирк си върви и отдавна не е смешен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко направят тая простотия недай си боже!Ще им се намери цаката..Най малкото писмата може да се пишат примерно на нотепад и да се архивират с парола което е малко играчка но за тях е по-голяма да се занимават...За skype разговорите като имам зор да си говоря с някой който неискам да ме разбират ако не намеря такъв софтуер то има тежка артилерия една малка платчица колкото кибрит кодира говор в реално време и е FullDuplex!Toгава пък абсурт да го декодират или поне няма да е толкова лесно и просто както си мислят... ;D Направо сме невероятна държава просто нямам думи :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има 100 решения , ама защо ония празни тикви излишно трябва да усложняват живота на обикновения човек ?!

Защото няма какво да правят!Понеже немогат да хванат престъпниците т.е. нейскат щото не им е изгодно и се е**ват с нас.Преди време бяха фрее серверите,после торентите,сега тая глупост.Утре незнам може да кажат, че половината фирми за продажба на компутри са не както трябва ;D и парламента да почне да продава :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно или не разбирате смисъла или не искате да го видите. Ако се замислим кой има полза от подобни закони ще видим и смисъла им. Обурудването за подобно следене би съсипало дори доста едри фирми, а малките направо излитат от пазара. Никой не се интересува кой с кого и какво си говори защото и сега не е проблем да се подслушва. И последното е, че някои фирми ще направят наистина много пари с тези промени. Аз лично чакам с интерес тези времена да гледам сеира щото ясно, че работа няма да имам ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами рано или късно консолидацията ще се състои. Така просто ще я ускорят ;) Лично на мен ми е все тая отдавна. Претръпнал съм от простотиите в България и дори вече не могат да ме учудят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

минаваме на SSH x.5xx toredo и т.н.

нема ме накарат да подкарам CALEA

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кой ще те остави да ползваш каквото си решиш? :)

Ще ползваш каквото каже партията за да може големия брат да гледа  (и слуша).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

МВР ще научава адреса, от който е изпратено дадено съобщение, до кого е, кога и колко дълго е продължила връзката.

Съдържанието му обаче няма да се разкрива

дали ще е кодирано или с парола няма значение . .. проблема както каза Майл е, че оборудването за един такъв процес ще е доста пари и това определено ще доведе до много проблеми , още по лошото е, че кой знае какви допълнителни регламенти ще измислят с тъпите си главички  >:(  >:(  >:(  пълни тъпанари.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като чета всякакви такива законопроекти и т.н. се сещам за брадатия виц:

Върви милиционер и гледа пред него един чете "Работническо дело" и псува - "да еба таз шибана държава"...

Милиционера го арестува и води при началника като си мисли да "набере точки".

Началника му пита гражданина:

- Ти защо псуваш държавата бе?

- Как да не ги псувам, виж какво правят тези американци във Виетнам.

Началника доволен от отговора, вика подчинения:

- Ти защо не си разбрал за коя държава псува, а ми го водиш да ми губиш времето - три дена арест.

Излизат гражданина и милиционера и последния мърмори:

- Е каква стана тя, аз те водех теб да те арестуват, а аз ще седя в ареста.

Гражданинът:

- А аз като ти казвах "да еба таз шибана държава", ти не ми вярваше.

Стават грешки дет' се вика ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука имаше едил линк към блог в който човека обясняваше колко силни могат да бъдат нет доставчиците и как още не могат да усъзнаят силата си ! Ако всички се обединят за една кауза никой не може да ни спре ........

www.ev-bg.com  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.