Jump to content

Linux+virtualbox

anonymousgirl
 Share

Recommended Posts

Здравейте.

Реших да си инсталирам linux, но след инсталацията разбрах, че съм си изтрила моята ОС, което даже не знам как е станало... като се има напредвид, че имам нужните параметри за да ми потръгне linux и инсталацията си вървеше чудесно, нямаше никакви проблеми, а и имам представа как се инсталира тази ОС. Някой има ли идея от какво може да се е получило така, защото аз нямам никаква представа?

• Administrator

Kaква е връзката с виртуалната машина?

От написаното си личи че си забърсал физическата.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа

ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Като цяло и аз не знам защо и виртуална машина. За личната ми цел доразбрах отнякъде просто, че трябва и + virtualbox, може би не съм разбрала или просто в инсталацията съм объркала нещо, но ме съмнява, не знам, нямам представа, кое е довело до изтриване на моята ОС.

Edited by anonymousgirl

• Administrator

след като се е наложило да се рестартира компютъра от там е дошло.

Затова в тубата има видеа бол как се прави

• Like 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа

ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• Delatek
      By Delatek
      В Delatek търсим Linux админи, които да поддържат в изправност нашите критични приложения и услуги, както и развойните и продуктови среди, в които работим.

Ето и директен линк към обявата -https://delatek.workable.com/jobs/70291
    • Mihail Peltekov
      By Mihail Peltekov
      Здравейте,

Ако още не сте разбрали е открита дупка в glibc. Повече подробности тук и тук. CentOS вече пуснаха ъпдейти. Съветвам ви колкото се може по-бързо да направите ъпдейти на сървърите си. Особено тези, които ползват EXIM.
    • Semoff
      By Semoff
      Преди време за по-лесно бях сложил RB450G да клати един VLAN и да прави бридж за pppoe, ама сега като минат 110-120 Mbit Full Duplex и процесора му кляка.
      Та реших да се поразровя из нета и да видя има ли начин да го махна това недуразумение на хардуера и да сложа нещо "нормално" - разбирайте Slackware
      И след кратко ровене намерих как се случват нещата. Конфигурирах всичко както искам и изглежа да работи при това доста стабилно. При 900 mbit Half и 400 full процесора на Slim PC-то седи на 25-35%
      Ама преди да се реша да го сложа ми се иска ако някой от вас го е пробвал този сценарий да изкаже опит
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.