Jump to content

Recommended Posts

Delatek

В 

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

търсим Linux админи, които да поддържат в изправност нашите критични приложения и услуги, както и развойните и продуктови среди, в които работим.

Ето и директен линк към обявата -

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• anonymousgirl
      От anonymousgirl
      Здравейте.
      Реших да си инсталирам linux, но след инсталацията разбрах, че съм си изтрила моята ОС, което даже не знам как е станало... като се има напредвид, че имам нужните параметри за да ми потръгне linux и инсталацията си вървеше чудесно, нямаше никакви проблеми, а и имам представа как се инсталира тази ОС. Някой има ли идея от какво може да се е получило така, защото аз нямам никаква представа?
    • Mihail Peltekov
      От Mihail Peltekov
      Здравейте,

Ако още не сте разбрали е открита дупка в glibc. Повече подробности
      и Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.
      . CentOS вече пуснаха ъпдейти. Съветвам ви колкото се може по-бързо да направите ъпдейти на сървърите си. Особено тези, които ползват EXIM.
    • Semoff
      От Semoff
      Преди време за по-лесно бях сложил RB450G да клати един VLAN и да прави бридж за pppoe, ама сега като минат 110-120 Mbit Full Duplex и процесора му кляка.
      Та реших да се поразровя из нета и да видя има ли начин да го махна това недуразумение на хардуера и да сложа нещо "нормално" - разбирайте Slackware
      И след кратко ровене намерих как се случват нещата. Конфигурирах всичко както искам и изглежа да работи при това доста стабилно. При 900 mbit Half и 400 full процесора на Slim PC-то седи на 25-35%
      Ама преди да се реша да го сложа ми се иска ако някой от вас го е пробвал този сценарий да изкаже опит
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

• Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.