Jump to content

Подозрителен електронен магазин


lz1mak

Recommended Posts

Да, със сенетик и ние имаме проблеми. Нищо, че сме редовни клиенти. Колегата си е взел по един килограм боб и леща да хвърля при всяка поръчка ще пристигне ли няма ли и кога?!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сенетик единствено с фактурите съм имал проблеми. Един път и с некоректна наличност в сайта им.

Но винаги си идват нещата както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен "както трябва", означава да идват в обявения срок.
Ако има проблем, да ме уведомят своевременно, за да намеря решение. А не когато потърся обяснение, да ми се каже, че имам пълното право да си избера друг доставчик...

Естествено, че си поръчах липсващия продукт от друго място, но загубих един ден, а доста често това е от голямо значение.
Учудващо е как фирми от IT-бранша не могат да си оправят онлайн системите за наличности.
Въпреки вчерашната разправия, в момента продължава да излиза това:

senetic-2018-10-24-01.png

България - земя, като една човешка дLAN...
". . . явно самото оптично влакно привлича светкавиците и ги пуска по мрежата във вид на ярка светлина и се задръства сичко от мноото светлина . . ."


Всички мои обяви - network.olx.bg

Изпращам само с ЕКОНТ. Не изпращам със спиди/speedy! Никога вече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено не им пука ? Това за срока си много прав! Защото си дал и ти срок на клиент който понякога не е домашен потребител и се получава много тъпо.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вариациите в скотия и младост 4 с персонал, манталитет и настроение.. комбинирано с годините на пазара

мое и да дават отклонение от първоначалните впечатления. Миналата година имах честта за пръв път да се

докосна до "живия" и реален образ. Не бях поръчал нищо. Бяха материали за наблизо обитаващия телелинк.

Влизам.. и некак познато. Се едно влизам при моя скъп и отдавна загубил се reload bg нещо си ?

Се тая... налазваш у апартамента на кота 0 и отлево е каса (вероятно) а всички други са там само за малко...

Доде ги поканят за изпълнителни в (кое си изберете)... един даже стана!!!! Ама отиде по негова си работа.

След 15 минути зех пакета, разписах протокола и си тръгнах. Стигнах до колата и през тел влезнах да вида

дали имат неква дреболия дето иначе щех да се влача през цела сф да взема. Имаха!!! Върнах се. Оня дето

се извлече го немаше още и за мой късмет се оказа, че тоя е моя човек. Пуших една цигара и се довлече.

Оказа се, че немам никви ядове... ама ако се завлека у полша. Наведох глава и от младост до люлин си

мислех как ми е провървело. моеше да ода до полша ебаси!

Нищо общо с 2013-14-та. Ама ни съм им шеф ни HR. стават... сравнено с други модели ?

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.