Jump to content

Някой ползва ли от вас Такер за закрепване на.....


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Rapid 36 е такера. Ползвам такъв с скоби 14мм, засега проблеми не съм имал.

Имам го от повече от 10 години.

Точно той е, но го почиствайте и смазвайте по-честичко, за да ви служи по-дълго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rapid 36 със скобите му - невероятен! Купих си и на Новус такера за 22 лева, но скоро ми се наложи да го отворя заради заседнало телче, и установих, че има счупена пластмаса (не му пречи да работи). Който е решил да си взима такер - Rapid 36 е истината, струва си парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Рапид 36 - скоби 12 и 14 мм, устойчив на ланаджии :D

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има малък недостатък на такерите Rapid, след известно ползване възникват проблеми с пластината, която набива скобите.

Ухото на пластината, което има за цел да я притиска, за да се достига от ударника, се напуква и ударника не достига пластината.

Ако някой има подобен проблем и намери тази част, може да пише от къде се е снабдил с нея, че в момента имаме един неработещ такер.

 

0162.jpg

 

0161.jpg

Редактирано от mysticall
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mysticall , то е съвсем нормално да има износване на елементите.

И да не забравяме, че такерът не служи за коване на скоби в бетон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

+ Рапид 36 от години го ползваме ... и за RG6 и lan

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно ...

Някой да препоръча някое читаво такерче за не много пари? Тука един Kli-tek върнах в магазина заради дефект, втори защитата му спря да работи и трябва да му вадя скобите, за да не си извади някой окото с него... Ментелява работа. За бетон е ясно, че обикновен такер не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

от доста години ползвам Rapid 36 и съм доволен. понеже ми е подарък сега разбирам каква скъпотия е във всъщност, но ... всяко нещо явно си има цена. силно препоръчвам защото съм си играл с такери на колеги и са пълна скръб. поздрави.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъп ама работи, ползвали сме такери от 10 до 60лв. и повече няма да повторим :) Сега сме с някакъв не известен но беше 340лв.

  • Харесай 1

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъп ама работи, ползвали сме такери от 10 до 60лв. и повече няма да повторим :) Сега сме с някакъв не известен но беше 340лв.

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤ = master  вече почна и сам да си отговаряш , 340 пари мош ли го показа  фантазьор ,сигурно докато ковеш (в което се съмнявам ) този такер ти прави и 'свика' .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤ = master  вече почна и сам да си отговаряш

Различни хора са

с Николай се познавам лично

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

freenet пак ли злоба моето момче? Замълчи ако обичаш. 

Прави ми сви*ка да яд ли те е ? И да беше си направил да труда да видиш, че Никито е пускал темата преди почти 6г.

Това е последния път в който Ви отговарям на комплексираните изказвания.

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти или "КОЛЕГАТА" ти покажете този неземен такер . Ориентациите ти не ме интересуват , внимавай много с "моето момче" !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

от доста години ползвам Rapid 36 и съм доволен. понеже ми е подарък сега разбирам каква скъпотия е във всъщност, но ... всяко нещо явно си има цена. силно препоръчвам защото съм си играл с такери на колеги и са пълна скръб. поздрави.

Аз имам един Novus J-02AL купен за лична употреба и служебен Stanley. Обаче Stanley със 7мм телчета не го ползвам, понеже нацелва кабелите при невнимателна работа. За твърди UTP/FTP става, но меките се сплескват, като допреш такера. Какъв размер телчета ползвате вие(диаметър)? Че аз тия със 7мм телчета, които ги имам - избягвам да ги ползвам. Не просто при твърди повърхности телчетата се кривят, ами и се опитват да ми пробият кабела. Отделно, че в днешно време или е изолация стиропор/фибран или е бетон. И на двете не хваща хубаво. :(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.