Jump to content

ново - AirFiber X


MiPSus

Recommended Posts

Преди 1 час, ka4o_pi4a написа:

Аз също имам един линк с 24-ки на 6 км. Нормално капацитета е на максимум, но при много много силен дъжд или снеговалеж падат на 200-300 мегабита. Иначе вечер държи 300-400 мегабита реален трафик. Има около 80 стб-та (iptv) и горе долу толкова абоната на pppoe.

Добре е щом не пада повече от 200-250 капацитета и предполагам това е в редки случаи

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • jack82

    11

  • master

    8

  • ushoplias

    6

  • h3ll

    3

Не съм го видял да пада повече. Наистина е в много редки случай 3-4 пъти в годината да се случи и то е за минутки. Линк-а работи вече 3-та година. Рестартиран е един път за ъпдейт и няколко пъти за смяна на кабелните връзки преди антените. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега имаше на 8 км остана НЕ доволен кара трафик но доста се влияе от времето  и в тоя ред на мисли максимум 6 км :D

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. Но си е голямо предимство заради честотата. Няма игра с честоти, ефир и магерене на канали :) Те хората за това и са го измислили - високоскоростна безжична връзка между две съседни сгради. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Вместо да отварям нова тема реших да пиша тука  предстои ми изграждане линк на 20км спрял съм на 140см пасатски антени + радоми и airfiber 5xhd  някой има ли линк с airfiber 5xhd на подобно разтояние ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.01.2019 г. at 13:14, Октодиан написа:

Вместо да отварям нова тема реших да пиша тука  предстои ми изграждане линк на 20км спрял съм на 140см пасатски антени + радоми и airfiber 5xhd  някой има ли линк с airfiber 5xhd на подобно разтояние ?

Работи но му трябва ефир на това разтояние . Иначе е пробвано колеги от форума го имат на 20км и си джътка 400+ мегабита ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Два линка имаме на 23 км със 120 и 140 антени слагай няма да се боиш със новия фирмуер 1,1,2  само да си намериш ефир

 
 

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко му е капацитета на TCP на това разстояние? Много ми е интересно. Мимозата примерно, прави стабилни 700 мбита с 60-ки  на -58.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, h3ll написа:

Колко му е капацитета на TCP на това разстояние? Много ми е интересно. Мимозата примерно, прави стабилни 700 мбита с 60-ки  на -58.

По-точно кой модел ако не е тайна .) От доста време ги заглеждам но ме спира това, че са на 48V.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.