Jump to content

MikroTik AC продукти


Vesuvius Streamline

Recommended Posts

Скоро не.

Mikrotik & Ubiquiti Networks Distributor.

Antennas Manufacturer.

Online Sales of Wireless Equipment.

Wireless Services & Solutions.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно ...

Здравейте, 

Нов 802.11ac продукт на Микротик - DynaDish 5

http://vesuviustreamline.com/product/1345/dynadish-5.html

на склад

dyna.jpg

dynadish.jpg

dyna1.jpg

dynadish2.jpg

Mikrotik & Ubiquiti Networks Distributor.

Antennas Manufacturer.

Online Sales of Wireless Equipment.

Wireless Services & Solutions.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък глупост, добре изглежда.

Няма лесно :)

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Deniboy От години ти обясняваме, че под 30к няма телеком решение за 300-400 фулл

Това, че ние не взимаме нормални такси на клиентите си е чисто на.ш проблем.

Всъщност затова и съществуват ubnt и mt. Според мен си е точно запълване на нишата

5-15км с елементарен монтаж. За 300 кинта си е добра покупка.

  • Харесай 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да пробвам въпросния продукт,ако някой го е направил преди мен моля да напише отзиви!Иначе както казва колегата Мile  за 300 кинта няма как да очакваме чудеса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не се и надявам да е по-добре ....въпроса е нещата където ги пишат в инфото - поне малко да отговарят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфото е стандартно за продукт от този клас, чак пък да не отговарят. Техниката реално го може, но условията не винаги го позволяват.

  • Харесай 1

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно ...
  • Администратор

Хайде вече и в SOHO сегмента да ни е честит hAP AC lite :P Ще чакам с интерес hAP AC надявам се с гигабитови етернет портове и разбира се повече от един стрийм за 5GHz !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В описанието на продукта си пише, че портовете са 100Mbps. За какъв ч.. е Gbps на такъв клас устройство - още повече, колко пък скорост да му трябва на човек, още повече по безжичен път?!

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
преди 9 минути, Networker каза:

В описанието на продукта си пише, че портовете са 100Mbps. За какъв ч.. е Gbps на такъв клас устройство - още повече, колко пък скорост да му трябва на човек, още повече по безжичен път?!

"Разни хора , разни идеали" За намеса в SOHO сегмента си е задължителна LAN свързаността да си е гигабитова заради медиа и гейм стрийминг, скоростен файл шеринг и т.н.и то не едно устройство едновременно. Конкуренцията са напред в тази област и от Микротик независимо , че при тях нещата винаги се случват на по-късен етап със сигурност ще искат да отхапят по-голямо парче от този дял ! Лично за моите нужди hAP AC Lite би бил предостатъчен и бих се спрял на него, но със сигурност повечето потребители ориентирани към SOHO AC продуктите са на принципа "колкото повече, толкова повече" B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, kmeta каза:

За SOHO сегмента е важно рутера да е лъскав, черен и с големи антени :)

Да, големи и много. А, и да е ръбест. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

За SOHO сегмента е важно рутера да е евтин и с дълга гаранция.

Потребителите със особанни изисквания и нужди обокновенно ги вълнува какво точно има под капака и как биха могли да го използват било то без или със RouterOS пък зависи от самите потребители и техните възможности ( технически и умственни :) )

 

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Целят да оползотворяват новия банд, същата е логиката защо го има телефони и таблети.

На мен ми е по любопитно, дали ще има поддръжка само на 5 Гхз N стандарт.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.