Jump to content

Оптичен кабел??


Recommended Posts

FTTH 2 влакна с носач GJYXFCH-02F

FTTH оптичен кабел, 2 влакна с носач за въздушно полагане, а дървени макари по 1000m

 

Какво мислите за този кабел добар ли е за надворешно воздушно полагане пример по столбови на Евн ???Ке издржи ли надворешните влијание на ветар,дожд,сонце??

 

http://www.xcombg.com/index.php?page=products&product_id=402

Редактирано от pande2007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През колко метра ще го полагаш ? Виждал съм оптики върдушни без носач на 50м :) А тук  е много ветровито и няма проблеми.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

:) тук май не се разбрахте ... макарата е по 1км дължина, а не че може да виси въздушно между две точки на 1км, реално този се връзва по стълбовете на ЕВН по около 30м .

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. този кабел е добър масово се позва и 50м ще държи (само да няма обледяване и мокър сняг тази година такава оптика беше станала на Ф 8-10см !!! и издържа , междустълбие от два клона на енергото с растояние над 45м свързана на височина около 5 м  се стигаше от земята след сваляне на снега се изпъна без проблем като работа не е за вярване но съм жив свидетел и учасник в свалянето на снега по кабелите с рибарски карбонови пръчки 6м разпънати на дебелите нади 3,5-4м) . На години колко и китаеца не може ти каза но на 5-7г има и не е дала фира казвам това което виждам.Давай смело добре се работи с нея навсякъде е с машинен сплайст и няма ядове.

Редактирано от freenet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси но далии има проблеми со заштитата со pvc?дали случајно пука од сонце?

Редактирано от pande2007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр., няма да имаш проблем със слънцето кабела е с UV защита и наистна държи , не съм виждал напукан още . Използвай го по предбазначение FTTH/B кабела е за крайния клиент 100-300м  за повече значи топологията нещо не е добре направена и не е за тази цел.

 

този кото си показал  е с влакно 657  на екском е 652D има разлика по спецификациите на влакната .

Редактирано от freenet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да за тој на еском мислам 652D искам да  направам евтина точка-точка до 1 км нема да издржи така ли?

Редактирано от pande2007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При условие ,че го препоръчват до 50м а си си направил 'експеримент' 200-300м  на 1км не знам какъв ще е цирка .За такава дистинция GYXTW 4/8/12F директно полагане по стълбове 30-40м и повече ще държи за начина на закрепване съм писал тема тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.