Jump to content

Български превод


muonplex

Recommended Posts

Поздравления за колегата muonplex за свършената работа! ::) 

Но... има още какво да се желае по превода.

 

На първо място, да се корегират съществуващите грешки, които срещнах на "първо четене", също така има на места непълен или частичен превод - част от антетките са на английски, а останалата част на български.

 

Ще се радвам, колегата да сподели кога ще качи нова ревизия на файла. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, след дълъг плреглед, превода е удобрен официално от MT и може да го свалите от wiki. :)

 

Начин на инсталация:
1. Изтеглете превода и го запишете като формат .lng. Качете превода в главната директория на вашият routerboard, чрез FTP или чрез winbox>Files.
2. Отворете вашият User Manager и влезте в профила си.
3. Сега трябва да изберете следните менюта: Settings>Language.
4. Натиснете бутона Refresh List, след което системата ще открие каченият превод.
5. За да го активирате, Вие трябва да изберете Bulgarian, от падащото меню с езиците и да натиснете отметката. За да запазите промените натиснете Save.
6. Сега е нужно да излезете от вашият профил в UM и да влезете отново.

 

Искам да споделя, че се захващам с нов проект, който е насочен изцяло върху пълния контрол на MT чрез API скриптове. Знаете всички, че скриптовете споделени в MT не са много. :)

 

Поздрави на всички.

 

Колега много добре си започнал, но наистина може да се направи така превода за да не те обърква вместо да помага. Аз ще си поиграя след като качиш файла и ще направя по-точен превод защото не е само една грешката :)

Мен специално не ме обърква. Явно не обърква и support-а на MT, защото наистина чаках доста време докато го проверят и решат дали трябва да се качи или не. :)

 

Mitko: Не съм видял да има изречения, които са написани на български и английски едновременно. Може да ми изпратиш лично съобщение, с повече информация, за да знам на кой ред си видял такова нещо.

Редактирано от muonplex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

качи  го в гугъл докс като екселска таблица и дай права на всеки да може да слага коментари

така ще стане най-бързо и удобно

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

при мен всичко си работи, не толкова че не е правилен превода просто не се свиква веднага ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен всичко си работи, не толкова че не е правилен превода просто не се свиква веднага ...

 

Да, има нещо вярно. Първо, човек е важно да знае, кое за какво е и как да използва функциите на UserManager. Защото той все пак, не върви с Български език. А ако някой незнае как да работи с него, къде по дяволите е тръгнал.. :)

Редактирано от muonplex
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.