Jump to content

Оптика за свободно полагане във земята


PcTuninG™

Recommended Posts

Преди 14 часа, bulsatcom написа:

Колега нали знаеш че сме ние и че булсатком сме най-великите в БГ!

най-великите на думи,но дела ви няма никакви :),нито техниците ви стават,нито админите,нито администрацията ви,а ръководителите ви.Да най-големи сте на кредити и скоро,ще ви вземат смешната фирма и ще я продадат за стотинки както стана и с други много ГОЛЕМИ в България.Булсмях скоро,ще е под шапката на някоя от банките.Видьов ден иде :) Може ли да си купувате книги на микротик за начинаещи,велико админско гуру на микротика.....да това го видях с очите си !!!

Редактирано от wowefect
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е написал колегата vtsc той знае как при нас на високото се трудно отделят влакна от този тип оптика .Какво мога да кажа за нея еми много е здрава и упорита имаме едни междуселищни трасета до 15 километра и бих казал ако на са БТК,(да си търсят техния кабел каде минавал или ВиК пак те водопровода няма да се имат проблеми с този тип оптика.Това добре но бих и добави че сега тази която се предлага на пазара е с доста по лоши качества.Стоманения елемент е по тънак фолиото и изолацията са зле тубата е тънка мека и не толкова упорита ,абе ваобще не е толкова добра както от преди години .А инак с директно полагане и с траба важно е самото полагане особено в каменисти райони.Важно е рохка земя , пясак и всичко кое как ще се положи.А инак кое как и колко накрая зависи от бюджета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само аз ли съм въстановявал бронирани оптики под земята след бури? :)

 

 

едит: wowefect недей със злоба. пазара се определя от клиента в нашио свет. Иначе

требе да върнем плановата икономика и тогава целия форум ше оди на острова на дунава :)

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Mile написа:

само аз ли съм въстановявал бронирани оптики под земята след бури? :)

 

 

едит: wowefect недей със злоба. пазара се определя от клиента в нашио свет. Иначе

требе да върнем плановата икономика и тогава целия форум ше оди на острова на дунава :)

Миле с цялото ми уважение към теб и труда ти,но в думите ми няма злоба нито завист,тези неща са присъщи именно на тези бездарници от булсрам,обещавам да се не включвам повече на темата,мисля,че е изчерпана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко знаят какво е имало на острова :) и за жалост да, клиента определя пазара. Иска 15 в 1 услуга за 10 лева и който я предложи той е. Няма значение, че като свършат малките курса, големите ще нагодят цените по към 30-40 и нагоре лв.
Игнорирайте го великия от БулШ*тКом, пича е тук само за да се драка, няма смисъл да се губи време и нерви.

  • Харесай 1

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 8.01.2017 г. at 0:22, Networker написа:

Малко знаят какво е имало на острова :) и за жалост да, клиента определя пазара. Иска 15 в 1 услуга за 10 лева и който я предложи той е. Няма значение, че като свършат малките курса, големите ще нагодят цените по към 30-40 и нагоре лв.
Игнорирайте го великия от БулШ*тКом, пича е тук само за да се драка, няма смисъл да се губи време и нерви.

вярно е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.