Jump to content

Lan Захранвания


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Защо се отказахте да ги правите масово, ако са добри ще се намери лесно пазар. Ето в тоя форум има доста хора, които ако повярват, че са по-добри ще купят.

http://razhodka.com - Идеи за разходки и туризъм в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако зависи от мен и суйчове ще се правят!Но не дърпам само аз конците.И все пак излизат скъпо за момента.... :) .Попринцип съм решил да пусна някаква бройка из форума без пари - само да си платят транспортните разходи но незнам кога ще стане..Иначе аз нямам намерение да карам никой да вярва в  какво то и да е :). Всеки си има право на избор.За мен са доста на ниво, ползваме си ги навсякъде с някой изкючение където има на Неомонтана от преди време и не са сменени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

Явно тоя проект тотално е зарязан иначе би било добре да се тества такова устройство в бойни условия

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро започваме тестове за суич захранване... Някой ще каже - то има толкова много фирми които правят... Да то има! Но всеки си има плюсове и минуси.. Аз ще искам да получа максимално качествен продукт дори и на малко по-висока цена...Въпроса ми е какво бихте искали да има като възможност което досега ви липсва. Имам предвид по размер, външен вид, начин на свързване.. и каквото и да е било... :)

ю

Бихме искали на Пешо Кожухаров захранванията да са по 100-200лв, а не по 450лв.... Ако искате успех копирайте и предложете цена. Без да губите от качествата и функционалноста. В случая гоните ниша разработвана и дистрибутирана години. феедбака може да го очаквате като ни предоставите безплатни бройки (все пак алфа, бета тестовете в реал среда не са без пари) и тогава може пак да пишем.

Ето например Marlow с rtl-ите (за switch-oве става дума) сам си е направил тестовете и защото са големи са поръчали нужния брой. Имаме от неговите решения, но отказахме да ги ползваме масово поради кофтия дизайн за монтаж, невъзможноста да пригодим аккоунтинга да следи всички поставени (ала пико-тата) и т.н. Тоест те са много добри, но за тях. Имат решението и са построили мрежата си да пасне на това, което имат. За нас беше сложно и неоправдано да преправим... Та така и със захранванията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

абе какви са тези захранвания за 450 :) я ме светнете. По принцип имам и аз желание да изгоря някой друг суич и захранване с тестове, приготвил съм си едно генераторче на 5-6 Kv, само време за забавление трябва да отделя.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ти мегалан не си ли чувал?

е какво да съм чувал? аз съм на край света :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо от Монтана прави най-добрите засега PSU за мрежи. Единствения проблем е, че не ги съобразява с нашите смешни цени. Можем ли да го виним за липса на далновидност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

По какво точно са най-добри тея захранвания на Пешо от Монтана, че не ми е много ясно? Това, че са скъпи е лесно видно :)

http://razhodka.com - Идеи за разходки и туризъм в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради ниската им цена. Просто както гледам политиката на доста колеги е : Сменяй нали е без пари... Ами като спре услугата на хората дори и за по 10 мин да е ? Не е ли кофти - ама не им пука на повечето..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.