Jump to content
smacker

Откога брадатите почнаха да рекламират тук ?

Recommended Posts

smacker

Естествено, нуждата от пари я има при всеки :)

Ама тия измекяри..... ако бяха при мен, ще им съдерех кожата. При това в долари, така както те продават. При това по курс на който на мен ми харесва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MiPSus

Е то само Бойко е с брада и е просто търговец :)

Леле как ме разсмяхте :)

Видеомакс, явно не си ги посещавал скоро :) първо са по банков курс вече и второ цените на сайта са обявени директно за оператори - демек най-ниската и не се налагат пазарлъци.

Те първи свалиха цената на комплект Giga SFP по едно влакно на 25$ комплекта :) това мен много ме устройва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
smacker

Ех лелеле..

Аз от там МНОООГО отдавна не пазарувам. Незнам по какъв курс продават, ама по закон в БГ разплащателното средство е само БГ Лев. Второто което ме дразнеше, навсякъде са наредили под "изделията" им номерца а не цени. Тоест, цената варира според клиента. Пак против закона. Трето, пазарувах в долари - исках им фактура. Естествено, фактурата не я издадоха в долари, но по курса по който го сметнаха беше доста по-различен от този по който биха ме таксували ако плащах в левове... Нещо май ДДС-то не им излезна.

И сега, ако пазаруваш в лева - по един курс. Ако пазаруваш в $$$ по друг.

А накрая ми снимаха ВСИЧКИТЕ 1000+ долара двустранно и ми искаха телефона. Ако знаех - щях да им ги дам по 1 долар да се изхарчат половин топ хартия.

Е това ли им е отношението и доверието към клиента ?! 

И без пари да дават - от там НЕ взимам!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MiPSus

Така беше на 100% , ама като гледат сигурно че кораба потъва и няма накъде ;D се очовечиха, та даже невероятно за някой неща дадоха най-ниски цени да "объркаха" пазара >:D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове