Jump to content

Въпрос от начинаещ


Krasimir Staykov

Recommended Posts

Да наистина, въобще не ти схващам идеята. Не виждам да си дал някаква идея даже. Не искам да спестя. Май не съм бил ясен.  Няма да монтирам никакви камери. На това място няма други опции за нет. Мястото е диво. Няма магазин даже. Искам да опитам за да мога да си цъкам докато си пия мастиката лятото. Този хот спот го хващам на 1 чертичка с лаптопа. Сигнала от него явно е много мощен. Просто искам да го хващам малко по-силно. 

 

А и то с пари всеки може! Ама там няма смисъл да се инвестират щото съм за малко.

Редактирано от Krasimir Staykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те така става когато някой се намеси в темата и я обърне/обърка... двата казуса нямат нищо общо и не бива да бъдат разглеждани в една тема, но "колегата"ceco8630 смята, че форумите са точно за това -всеки да си пише каквото и където му скимне, а след това и да дава оценки. Пита за елементарни неща, обаче в следващия момент - "...звънни ми вика да ти дам няколко съвет , на ги слушай тия".

 

Колега Цецко, заради масовоста на такива "разбирачи" в майка България не останаха добри професионалист , просто отидоха в чужбина, там където всеки върши това за което е учил и което му е работа :)

 

Е извинявай и благодаря :)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпроса е решен, темата е оспамена за това = ключ

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.