Jump to content

Интернет в Шумен


Recommended Posts

Аз рабрах че не е месечна такса а инсталция но си е много при положение че има толкова много ISP та в БГ и няма как някой да няма техническа възможност там.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз рабрах че не е месечна такса а инсталция но си е много при положение че има толкова много ISP та в БГ и няма как някой да няма техническа възможност там.

 

Хайде сега, почна като краен клиент да мислиш. Адреса може да се каже че не е в Шумен, а покрайнините (има разлика).

 

 

ми издърпай си го сам тогава... със собствени средства и лична хамалогия.

В случая ти имаш нужда от тях, а не те от теб. Просто е ;)

Както винаги изчерпателен с 2 приказки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално вносителите ще внесат оптика с 1 влакно за да има 30 лева по-ниска цена за връзване на майната си ;)

krustanov явно не е за теб лично тая оптика. Какво те интересува колко пари е? Казваш на възложителя и той си решава.

Другия вариант е да си редуцираш своята печалба и да влезете в бюджета ако въобще го има. Що гледате в канчето на ISP-то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В района който искаш тези 30/30 в Шумен няма кой да ти ги докара ...ще ти изброя фирмите с РоиНи, Цифрови системи, Близу или БТК никой няма да отиде ...дори и да отиде това 30 мегабита ъплоуд не е по силите нито на РоиНи нито на Цифрови системи ...познавам ги и им знам потенциала в Шумен ..а за Близу и БТк те ням да си мръднат пръста така че си плати за да ти е мирна главата ....(за Икон да не говорим)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.