Jump to content

Интернет в Шумен


Recommended Posts

в Русе работим с тях и съм доволен но в шумен един младеж ми поиска 700 лв да се включа и за това търся някоѝ друг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега звънях на един приятел там и каза, че от спинт е много доволен. Ползват го 6 човека и нямали никакви забележки от година. Обади им се да видиш имат ли покритие там където ти трябва.

  • Харесай 1

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ро и Ни ул.Марица47 тел 0888100333 и 0888100222  на там бяхме пускали на времето доста складове и автокъщи и таиа зима склада на Билмат (аз веше не работя там)

ISP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

700лв за 30мб не гарантиран ми звучи абсурдно та дори и гарантиран да беше.

Не бъркай инсталационна с месечна такса. Няма нищо абсурдно да се поиска такава сума за включване ако няма изградена мрежа.

 

 

Ро и Ни ул.Марица47 тел 0888100333 и 0888100222  на там бяхме пускали на времето доста складове и автокъщи и таиа зима склада на Билмат (аз веше не работя там)

 

Това което си поискал "поне" 30/30 ще е трудно за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркай инсталационна с месечна такса. Няма нищо абсурдно да се поиска такава сума за включване ако няма изградена мрежа

 

не бъркам колега но нямам намепение да плащам основните трасета на никои. като искат да са в бизнеса трябва да правят инвестиции а не да се умножават цените на материалите по 2 и отделно и пари за работа. просто някой е пропуснал урока че има разлика м/у домашни потребители и бизнес клиенти и как се работи с тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бъркам колега но нямам намепение да плащам основните трасета на никои. като искат да са в бизнеса трябва да правят инвестиции а не да се умножават цените на материалите по 2 и отделно и пари за работа. просто някой е пропуснал урока че има разлика м/у домашни потребители и бизнес клиенти и как се работи с тях

 

Коментара ми беше към колегата master. Всеки сам си решава какво да плаща и какво не. Далече съм от мисълта че някой ще вложи стотици лв за да получава примерно 20лв на месец. Това не е блок с 20 клиента да се рискува. Следващия потенциален клиент "може би" не е след 20м, а 400-500 може и километър. Ако почнеш да смяташ проектанти, изпълнители, материали ще разбереш че нищо не плащаш с тези 700лв (вярно много са в очите на краен клиент).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  При изградена подземна мрежа и при положение че там има доста складове и магазини от тях зависи колко клиента ще имат. И в случай че е само за мен защо ми оферират оптика 4 влакна по централното им трасе а не едно колко ми трябва на мен.

  И аз предлагам интернет на бизнес клиенти в Пловдив не гледам само от гледан точка на потребител. за да разберат как се прави или трябва да поработят в някоя голяма фирма търговска фирма да им очупят мисленето или да отидат на някой курс. 

  Като цяло в БГ има 2 варианта: ако е платежоспособна фирма ти праща някоя кака със силикон тук там, която е много устата и технически неграмотна; ако пък не наи устатия голобрад кабелжия става отговорник по търговската дейност и ти обяснява колко е трудно да дърпаш кабели. (с цялото ми уважение към всички горепосочени)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.