Jump to content
Todor-Todor

Бирен форум

Recommended Posts

Mile

Edemy спокойно ако тръгне към провал ще направим алтернатив сбор. Имам къща дълбоко в планината. Гледка.... Многожество германки, французойки (при комшиите).. Лошото е, че не е поддържана и се спи на палатки или спален чувал. Вътре след 4-5 години отдадена free на хипи проект е малко некомфортно, но важно е да се видим, да поседим до огъня и да се запознаем. Природата там е величествена ;)

пп Иностранките не пият и не пушат... Неам интерес към подобни аз :)

111111

давайте да го измисляме де ще е сбирката че вече имам да черпя колеги

Миле дано не са иностранкита такива при каквито бях

че нема огреят никой ;)

(бахти народа са немците гад неземна ни приемат ни предават

французите по биват)

Влади

Edemy спокойно ако тръгне към провал ще направим алтернатив сбор. Имам къща дълбоко в планината. Гледка.... Многожество германки, французойки (при комшиите).. Лошото е, че не е поддържана и се спи на палатки или спален чувал. Вътре след 4-5 години отдадена free на хипи проект е малко некомфортно, но важно е да се видим, да поседим до огъня и да се запознаем. Природата там е величествена ;)

пп Иностранките не пият и не пушат... Неам интерес към подобни аз :)

Аз седя и си чакам датата и часа

Mile

Нека приемем, че до 18-ти ако няма потвърждение за резервацията ще трябва да намерим друго място. Тогава може да го направим в дефилето. "Дефилето" е далече за много хора, но ако решите да дойдете няма да съжалявате. Ще ви напием, като животни и накрая ще ви дадем лопати да заривате след багера (просто тогава ще копаем 5-6км до едно село). Въобще идеята е да се видим първо. Повечето сме малки isp-та. Да видим начина на другите.. Да се позабавляваме... Да обменим идеи и да видим кой каде е и какво мисли за бъдещето на малките. Edemy като производител и експерт да ни даде акъл за антени, подход към изграждане на трасе.. Hartman да покаже как се прави P2MP, kokaracha да обясни как и какво може да се ползва за вдигане pps през linux рутерите ни... За всеки от вас съм си направил преценка какво прави предимно и как го постига. Ако споделим изпивайки по 10 бири за всички ще бъде един добър урок. Мястото е просто една от незначителните подобности, но повечето сме на възраст и ценим удобствата. И добрата храна ;)

Hartman

Mile,аз съм и с двете ръце ЗА-още повече,че ,,дефилето'' ми хареса-пътя е незначителна подробност ;)

insertoff

тогава да конкретизираме нещата :

дати 22 и 23

Да вземем и да сметнем бройката и да  напишем списъче.Моля всеки който се допише да сумира отдолу общия брой.

Insertoff - 1 br

общо - 1

jaredharet

2-ри jaredharet

111111

пиша се и аз ;)

111111

Да сметнеме бройката добавих едно гласуване

edemy2001

Аз вече казах, че ще дойда, след като е за тези дати, но се оказа, че ще съм без кола /сина иска да ми конфискува колата за времето от 19-ти до 26-ти :(/, така, че ще помоля, някой да ме вземе попътно през Стара Загора. Давам си гласа, ако трябва и капарото, ама на кой? Mile, давай ти май си най-сериозният... Аз няма смисъл да организирам такова нещо при мен - не съм ISP, нямам мрежи, микротик и т.н. мога само антени и уреди за измерване на антени да ви покажа....

insertoff

явно не ме разбрахте.Исках да направим списък на присъстващите, а не обща бройка.

Затова ще го препиша.Следващите да коригират i да се добавят в списъка сами :

Insertoff = 1 br

George Stefanov + jaredharet  = 2 br

111111 = 1 br

edemy2001 = 1 br

общо - 5

Влади

тогава да конкретизираме нещата :

дати 22 и 23

Да вземем и да сметнем бройката и да  напишем списъче.Моля всеки който се допише да сумира отдолу общия брой.

Insertoff - 1 br

общо - 1

Пиши още 2-ма

мен и ss7

Hartman

И още двама-мен и Spirit of Chaos

Mile

Последно мястото при нас в дефилето или другата хижа, за която беше запланувано?

insertoff

mi copy/paste списъка и се добавяйте сами де :)

Айде пак от мен да мине  :

Insertoff = 1 br

George Stefanov (jaredharet)  = 1 br

111111 = 1 br

edemy2001 = 1 br

System Admin + SS7 = 2 br

Hartman + Spirit of Chaos =2 br

общо - 8

(mile - domakin :)