Jump to content

RADWIN 2000 vs. Mikrotik


danielskiii

Recommended Posts

Ми то хубаво да се сравнява... Ама на всеки 2 години има нова бира. Преди 2008-ма мислех, че 300 FD са ок. 2010 вече 610 FD не ми бяха ок. И накрая 2012-та един huawei тупна 1.5gbps FD и стига...

За сека цел си има тел. факт.

пп продавам Nera (няколко...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно ...

На RadWin Може да му се опре само Infinet!.  Всякакви кръжочни изпълнения от RB и чинии и простотии са просто смешни за функционалността която полуавате. Тия "направи си срам "  решения идват от  мизерията с която сме свикнали да работим, но за  сериозни връзки RADWIN нямат равни.  Само си помислете  къде се произвеждат и какви са там стандартите за качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не съм много сългасен с теб. Едни клиенти ги бяхме "вързали" с NanoBridge-ове, те не ги харесаха и си купиха Rawdin, които си ги mange-ват сами. Да, ама доста често звъят да обясняват, как нямат връзка и като рестартирам у-вото, което от наша страна веднаг тргва връзката. Аз лично Radwin никога не съм ползвал. Може наистина да работи стбилно, а тия умници да не са си ги настроили, като хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако щете вярвайте , има монтирани по язовирите  Radwin и Alvarion от времето на Емел Етем БЕЗ да са спирали! Връзката в София до Инфинити център също. По Айтоските села също. Това са израелски бивши военни  устройства правени в Америка, а Rad групата  работи за всички  служби в Израел. Само руснаците от Инфинет, който между другото правят и Alvarion им се опират като надежност. Имат страхотна функционалност която е зaключена и като си платиш ти пращат един код и ти отключват  за колкото си си платил ;-)  

Редактирано от pavelkamburov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.