Jump to content

БТК за тебе е ....


MiPSus

Recommended Posts

  • Администратор

Това е от миналата година даже го гледах на телевизора ;)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случва през 6 месеца :) така си работи несмазаната административна машина на "компанията" мастадонт.

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БТК зад тебе е......

Не е за мен несъ мазухист ;D Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно е, как "журналист" се прави на институция по търсене на права. Няма да коментирам, как тя търси правата на някой, няма и да питам какво значи прелъскава ...

Чудно ми е, защо не се изискаха записаните разговори с въпростана професорка, за да се види реално, кой служител, как се е държал с нея?

Защо след като техника е видял невъзвожност да пусне нета на програмата 98, подписаният договор не е паднал автоматично?

Защо след като първия договор е влязал в сила и не е паднал, има подписан втори?

Въобще ...

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може много лесно да си отговориш на въпросите, като се разходиш до най-близкият им "магазин" , поискаш да се абонираш за каквато ти дойде на акъла комуникационна услуга ... опитай ... няма да те върнат и ще те убедят че могат да ти доставят всичко :)

В момента се опитвам втори месец да спря две фиксирани телефонии, и на едната сме загубили договора, но за спирането е нужен номера от договора, който искаш да прекратиш , а не на услугата! "Търговеца" който ни е "обслужвал" е в неизвестност (разбирай - не работи вече там) , в "магазина" им ти казват "... ааама вие сте фирма при нас не може ...ааа. на 123 ти казват " отидете в магазин , подпълнете заявление. В централния многоетажен офис на БТК ме държат на рецепцията и търсят по телефона "търговеца" кой е , че да го извикат, аз няма къде и при кой да се кача ....

И това е при положение , че съм клиент на един куп услуги, коя от коя, и при положение че познавам търговци и вътрешни хора , които също се опитват да ми помогнат и се лутат по етажите заради мене ..... ииии тетека :)

Редактирано от MiPSus

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, преди години имах 4 линии, през които доставях dial-up достъп до Интернет. Щото не ми се разправяше с глупости, не ги платих един месец и веднага ги спряха. 2-3 пъти ми идваха покани да платя ,по една месечна такса на линия и толкова... Май и лихва не бяха сложили. От тогава минаха 8-9 години и отдавна го смятам за забравено. Виж домашният ми телефон, когато поисках да го спра, щото се водеше на баба ми, която вече беше починала, спирането се оказа загубена кауза. Искаха да пиша молби, заявления, да плащам такси и т.н. за да мога да го прехвърля на мое име... за да мога да го спра. Пробвах с неплащане, не стана. Беше на някаква пенсионерска такса от 5-6 лв. месечно. Минаха месеци, телефона не спираше. Питах приятелка на висок пост в БТК и ми каза че ще го спрат, като навърти 100 лв.... Е след година и половина ги навъртя и го спряха. От тогава минаха сигурно повече от 10 години, но още досаждат и заплашват. Ако цъфне в къщи съдия изпълнител, ще го заведа на гробищата при баба ми, да си иска от нея парите... Не че има право и давност... ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е, че щом подписваш договор, трябва преди да сложиш подписа си, да си го прочел.

В материала професорката недоумява откъде са и тези 400 и кусур лева, които БТК и иска.

Това са и месечните неустойки за всеки месец, до края на договора. Нормално е да ги дължи, при положение, че си е турнала подписа.

Разбирам, че като е видяла сумата, не и е станало приятно и в ситуацията БТК са и опростили тази сума пари.

В целия репортаж се представя еднага гледна точка. Тя не е меродавна. Беше хубаво БНТ и продуцентите на Частен случай да търсят и другата гледна точка, а не да пускат пишман "журналист", който да разиграва евтина клоунада.

Аз също съм имал честта да закривам телефон, който не бях плащал ... 7 месеца мисля и ставаше дума за един 65 лева. Понеже БТК имат банка, която им събира дължимите суми на некоректни платци като мен, са изпратили две писма, който аз не получих на време, защото вместо да ми пращат на адреса по местоживеене, те ми ги пращали на адреса, където се води телефона.

Та квартиранта ми носи третото писмо, в което пишеше, че ще бъде образувано съдебно дело с назначен съдия изпълнител за вземане на дължимата сума.

Веднага отидох в офис на БТК, прекратих си договора, платих си сметката и веднага се свързах по телефона с банката и учтиво се извиних, защото аз бях виновен за това, че не си плащах сметката. :)

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако зависеше от мене договора за нет щеше да се наследява.. без право на обжалване! ;)

Аз със ментел съм го ял дебелия... То всъщност процедурата е една и съща. В глобул да

закрия телефон писах молби, получавах код.. носих го.. връщаха ми некви глупости. Звъняха

ми 10 пъти с нови и нови предложения.. С виваком телефона го приключих, като не плащах таксите.

Обадиха се некви и ме плашиха, че щяло дам и пострда кредитното досие. Пратих ги при майките им.

Поне 10 пъти. Незнам дали е правилно или не. Вече съм им свикнал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

Виваком ( VIVACOM ) или БТК АД - Тябва да ги изгонят от БЪЛГАРИЯ ... Държавата да си вземе каналната мрежа и самото предприятие !!! Писна ми от монополисти в тази държава който само пречат на нормалните хора и фирми да се развиват и да живеят нормално..

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази скорост кърти

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И предлагат 100мегабита с невероятен съппорт вече трети ден има скорости от този род: http://www.speedtest.net/result/2705478574.png

Еми като им ползваш услугите такаще е.Нямали поне един читав доставчик около теб?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.