Jump to content

ReloadBG


PcTuninG™

Recommended Posts

Значи случката е следната те са много ама да кажа една от тези дни .Купувам си аз 2 унита от релоуда идват слагам ги пускам едното тръгва другото неще не му работи лана пращам го в релуда и ми казват гаранцията не важи еми защо я давате тази гарания . Не съм за една антена ама да се правим на интересни не съм първия нито последния който се е опарил от тях . Повече не бих си земал от там по добре от ланком да чакам ама после няма дерт пращам връщат ново .

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 157
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • Tsunami

    15

  • NetworkPro

    10

  • MiPSus

    9

  • smacker

    9

  • Администратор

Не знам каква е хавата при релоуд

ама навсякъде заменят лан техника без значение дали е изгорял лан порт или въобще не светва

още по интересно как в Българиясе променят гаранционните правила на производителя

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е след колко време му го върна, та не ти го признаха ?

Иначе, както и дуг път съм казал - там няма нов, няма стар, няма лоялен клиент. Всички клиенти са еднакво посечени.

Що не си ги взе от Ланком ? Въпреки че преди време се резервирах с тях за едни 6 лева отстъпка, все пак на Убикуити дават добра цена.

Освен това може да пробваш и тези: http://www.vesuviustreamline.com/

Нищо незнам за тях обаче, каква им е поддръжката и гаранциите. Ако някой има впечатление - да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vesuviustreamline са точни. разкарвали са ми карта до производителя за рекламация и си я получих след 1 месец. Пазарувал съм доста от тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е след колко време му го върна, та не ти го признаха ?

Иначе, както и дуг път съм казал - там няма нов, няма стар, няма лоялен клиент. Всички клиенти са еднакво посечени.

Мога и дати да ти кажа 2-3 седмици ама това нищо няма да промени . Така или иначе ще си взема унито за Трофей във офиса.

Ланком нямат равни както за цени така и за рекламация . Лошото е , че до преди месец нямаха налични много продукти на убнт а сега вече взеха да зареждат повечно и това е добре а цените са каквито идват от завода 8) . До преди година само във релоуд имаше повечето продукти ама сега вече не е така ланком имат повечето и това е добре ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант и ти да си изгорял ЛАН-а. Но пък имайки се в предвид че ограничен брой клиенти купуват такъв вид техника, би трябвало продавача да си познава клиентите и да знае кога и какво е възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

това с неработещ лан на убнт устройство и на мен ми се е случвало(ту тръгва ту спре), при мен беше нанобридж. Не че аз ще правя реклама ама с доста обяснения Наско от релоад го ремонтира за своя сметка, мога да кажа че ако не беше го направил щеше да ме загуби като клиент.

Все пак не сме за един ден и трябва да си имаме доверие.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми на един рокет ми беше спрял лана пратих го и ми дойде нов ама шефа прави по 10-15к лева на месец на ланком и др фирми ако не и повече Но не е там въпсоса . И на мен наско ми е сменял лан портове ама съм си плащал както поп случая не е първия и със гридове от него съм имал такива проблеми 8)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

при мен устройството го вадя от кашона сглобявам слагам и ... веднага проблем с лана.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен устройството го вадя от кашона сглобявам слагам и ... веднага проблем с лана.

Еми и аз така бях вземал 2 бр монтирах единия и си работеше и вадя другото да го сложа за настройка и не ебава . слагам другото няма проблем аз така или иначе ще си го ремонтирам ама повече от релоуд няма да взема един два пъти ама то става вече банално . Не съм за едно унифи ама самото отношение да беше казал ще си платиш примерно ремонта или 50 % от него нещо от сорта а то нямало лан чипове не се знаело кога ще има еми какво правим тогава уж голяма фирма . ;D

Редактирано от PcTuninG™

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://reloadbg.com/garancia.html обърнете внимание само на удебелените букви и тези, с червено.

Какъв ви е проблема, като не четете? Все едно да се оплаквате от Ментел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

пратил съм му преди няколко дни едно локо за ремонт и изрично ме предупреди че в момента няма чипове, май трябва да си позасили вноса много горят.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[11:27:21 AM] 123: здр

[11:27:53 AM] 123 RouterBOARD 450G, Router OS Level 5

[11:28:14 AM] 123: как стои въпроса с гаранцията

[11:28:30 AM] wifibg: здр

[11:28:31 AM] wifibg: т.е

[11:28:33 AM] 123: лан порт като се има в предвид че ще работи в рак

[11:28:55 AM] wifibg: лан порт не е гаранционно събитие

[11:30:12 AM]123: а кое тогава гаранционно ?

[11:30:47 AM] wifibg: фабричен дефект

[11:31:00 AM] wifibg: не е в следствие на пренапрежения

123 - колега

wifibg - reload

Здравейте , без коментар съм. Мога само да поясня ,че покупка се направи не от Reload а от Vesuvius Streamline .

Редактирано от vtbg59

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.