Jump to content

Проблем с МTU за Router


Recommended Posts

По между другото , на Verto да му се даде статус ISP , така и така е ISP , в булгаристан 70% са на неговото ниво, и да, ние сме виновните не някой друг!

Така че да не го съдим, може - прави го. Всичките ми конкуренти са на неговото ниво и се справят много добре!

Редактирано от MiPSus
  • Харесай 1

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По между другото , на Verto да му се даде статус ISP , така и така е ISP , в булгаристан 70% са на неговото ниво, и да, ние сме виновните не някой друг!

,,,,

Много опасно твърдение - особено ако е истина ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той въобще не е имал за цел да го харесва, а само някой да му свърши работа за момента, че е на зор.

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неее Народе, Напротив, форума ми хареса и много ми е полезен, Да наистина в момента се опитвам да се оправям сам, в смисъл имам направено нещо, което не съм направил аз, Да ,работи, но за съжаление, аз сега започнах да се уча, А относно Обяснението, ами да, прави сте, не съм обяснил така, както би обяснил някой от вас ( разбирачите) но все пак, никой не се родил научен, а важното е че искам, и имам желание да се науча, или по точно, просто нямам друг избор, Вече започнах да чета Книгата , за МИкротик, Трудно ми е , но ще се справя, и най вече, Огромни Благодарности, На хората които ми помагат, И имат нервите, да ме изтърпят , да ме слушат, та колкото и зле да обяснявам, но хиляди благодарности. че ми помагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Verto, ако си бил в казармата или си гледал филми, знаеш как се отнасят със зайците навсякъде :) надявам се да научиш наистина много. Но като начало си купи рутърбордове със съвременна версия на ROS, не се мъчи с компютри, само хабят ток :)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Вече му е подменен софта сега е на ниво тунинг на подоробностите ;)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали си направил добра карма приятелю

/това с кармата във форума на МТ не е ли глупост ??? /

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.