Jump to content

TELCOMCAST


px1

Recommended Posts

Може и да греша, но ми изглежда като обединение с цел последваща продажба - т.е. вдигане цената на продажба посредством увеличен брой абонати/теритроия (такава изглежда е и идеята на бтт).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да се направи клъстер за да може да се ползват еврофондовете.От тези фондове може да се взимат пари за неща свързани с работата на клъстера.Например имаме два близки по местоположение доставчика които иската да си направят интерконект. част от разходите за тази връзка може да се вземат от европрограма.Това е .Никой не иска да взема мрежата на друг или да го изкофти.Наистина в сайта са лансирани идей за обединение , но според мен е хубаво да има клъстър (браншова организация) която да ни е от полза.

Може дори да се направи интерконект център на участниците в клъстъра.

Редактирано от px1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е браншова огранизация (поредената) това е БИЗНЕС схема - за развиване на бизнес - услуги и приходи от тия услуги.

Осъществяването е с помощта на взаимна работа по описаната схема + с помощта на Евро ОП / квото е там.

Малко по-интересна бизнес схема просто.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то не останаха независими... а и няма смисъл да ги има. мечтая за деня, когато нета ще е 60 евро и ще има 2 фирми в цялата бантускотия.

мечтата ми е също да нямам нищо общо с коя д ае от двете. ае 3 да са.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мечтая за деня, когато нета ще е 60 евро и ще има 2 фирми

Като ЕнергоПро Евн чез

Чудно е направо.... Няма нищо по-лошо от монопола

  • Харесай 1

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе Миро ти би ли отказал да си монопол? Ако беше щеше да видиш, че е хубаво ;)

Между другото познавам човек успял да фалира монополен бизнес. Това е талант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ЕнергоПро Евн чез

Чудно е направо.... Няма нищо по-лошо от монопола

Натам ли се стремиме момчета... монопол... окрупняване и накрая х*й за крайния клиент.

А пък който се нагушил - нагушил... другите патки да пасат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе Миро ти би ли отказал да си монопол? Ако беше щеше да видиш, че е хубаво ;)

Между другото познавам човек успял да фалира монополен бизнес. Това е талант.

Аз съм мишок няма как да стана монополист. Не остана бранш в който да може да направиш монопол..

Тоз как е успял да фалира монополен бизнес

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Аз съм мишок няма как да стана монополист. Не остана бранш в който да може да направиш монопол..

Тоз как е успял да фалира монополен бизнес

като го е пропил ;)
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами

Натам ли се стремиме момчета... монопол... окрупняване и накрая х*й за крайния клиент.

Когато почна работа в червения кръст или червения полумесец ще имам време да порева за "прецакания" краен клиент.. подписал договор на 12.50 банту лева.

На всичко отгоре е получил рутерче подарък и плаща предходен месец. Левовата равностойност на 2 кутии цигари или 4 бири в кръчмата.

Нека сме сериозни. Клиента плаща.. едно нищо. Реално и трябва да получи нищо, но поради ред причини наистина получава нещо. Единствено монопола може

да го излекува клиента от това.

едит: за човека споменат в миналия ми пост.. ми той не пие.

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като има по 50 фирми в един град, ще има и интернет за 2 лв./месец.

Окрупняването е неизбежно, но чак 2-3 няма да останат - повече ще са.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

едит: за човека споменат в миналия ми пост.. ми той не пие.

Такава думата Миле.

Тя идиотщината както всички знаем не ходи по гората, а по хората.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да се направи клъстер за да може да се ползват еврофондовете.От тези фондове може да се взимат пари за неща свързани с работата на клъстера.Например имаме два близки по местоположение доставчика които иската да си направят интерконект. част от разходите за тази връзка може да се вземат от европрограма.Това е .Никой не иска да взема мрежата на друг или да го изкофти.Наистина в сайта са лансирани идей за обединение , но според мен е хубаво да има клъстър (браншова организация) която да ни е от полза.

Може дори да се направи интерконект център на участниците в клъстъра.

Колега, правилно си го описал. Това е истинската идея. Браншови - Клъстер, който да участва в европрограмата за безвъзмездно финансиране на Клъстерни организации. Примера, който си дал е точен.

Поздрави!

Антуан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.