Jump to content

TELCOMCAST


px1

Recommended Posts

Навремето имаше една идея, да се създаде футболен отбор, който да се ръководи и финансира от запалянковци, които да определят играчите, тактиката и заплатата на играчите, та този отбор да играе и в елитната група! Май вече и идеята я няма... та ще видим и тази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. това не е идея, това е проект.

По проекта ще има доста сработване с хората но трябва да си заслужава имайки предвид схемата каква е и посоката на парите.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

А дали някой не иска да яде от членския внос

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мирише ми на поредния опит за оцеляване на CoresNetworks... ама на гърба на другите.

Явно доста са притиснати с цел "поглъщане", и търсят изход от ситуацията за оцеляване.

Лично мнение. ::)

Иначе идеята не е лоша... но не трябваше ли нещо подобно да се случи много по-рано?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По написаното на сайта, и по връзката с Евро ОП - мнението ми е че това е отлично начинание, независимо негативните мнения.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото с твоята малка фирма ставаш част от холдинга и правиш договори от негово име.

В един хубав момент ти казват, че си аут.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как ще се предпазиш от такова изритване или по-реалистично как ще си излезеш без да изгубиш пари?

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Момчета!

Радвам се че е станала добра дискусия на темата, която поставих. :)

Ето и мнението ми за:

1. Поредния опит за оцеляване на CoresNetworks - това буди смях само в моите очи, тъй като КоресНЕТ е оцеляла 10г. на пазара. Истина е, че ние няма какво повече да направим и да предложим в ограничения район на покритие в София. Затова искаме да диферсифицираме и услугите си и да предложим нещо повече от 3 услуги в 3 квартала на София. Имаме конкретна цел и се надяваме др. колеги да се включат по подобен начин.

2. Схема за присвояване - който го е посочил като сериозен аргумент по добре да превключи телевизора си на СКАТ :) Клъстера се учредява като организация с нестопанска цел и той си има стриктно записани правила и устав на работа и това се оформя преди създаването му. Вярно е че ако са 20 фирми то има риска някой от тях да се издъни но това не е схема за присвояване. Ние имаме поставени цели и всеки ще работи в посоката, която е преценил за да получи съответно съфинансиране.

Поздрави!

Антуан

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мое лично мнение след като разгледах сайта... какво ми направи впечатление (без да се обиждате)

правите клъстери/млъстери, правите големи фирми с нестопанска цел, правите сайт за обединяването на малките фирмички много добре...

г-н Антоан ползва мейл на фирма cores, която фирма е специализирана от 2002 г в производството на мебели и столове, продажбата на офис консумативи и хигиенни материали...

г-жа Мариана отговаряща сигурно за ключовите партньори на телкомкаст пък си е дала личния е-мейл в гоогъл.....

абе извинявайте ама... А ВЗЕМЕТЕ СЕ МАЛКО В РЪЦЕ

  • Харесай 2

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе що, не пречи? После пък ще дават имейлите @telecomcast, ?

Виж какви сложни бизнес схеми ще правят, ти за някакви дреболии ги гониш?

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истина е, че ние няма какво повече да направим и да предложим в ограничения район на покритие в София. Затова искаме да диферсифицираме и услугите си и да предложим нещо повече от 3 услуги в 3 квартала на София.

Ахааа... ето това ми беше на пръстите сутринта да го напиша към моя коментар - но благодаря ти Антуане, че ти го сподели. ::)

Останалите да си вадят изводите сами... от коментара ми от сутринта, плюс този абзац. ::)

Не го приемай лично Антуан.

И малко оффтопик - аз те познавам макар и бегло, и от спомените ми когато сме се срещали, изплува едно неприятно чувство за нашите минали срещи. :mellow:

Редактирано от Mitko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.