Jump to content

Кой е ISP


freenet

Recommended Posts

омг аз се намерих... с номер даже

687 ..

Моя номер е по-фешън - 99 ^^

А тоя с номер 678 трябва да се прекръсти на "PPPоЕ" ООД :)

Редактирано от Semoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ти си единствения ИСП-доказан в тоз форум, и заради таз причина не разбирам защо и как имате такива тайни толкова ли е тайно и секретно кой и каква защита ползва ??? ИСП-та продават мрежова техника а не захранвания и дънни платки тук не е БИТАК според мен това професионален форум за МИКРОТИК, поне аз с такова мнение съм останал.

Какво те бърка кой какъв е ? ИСП или не ... това не е задължително условие да ставаш за нещо ?

Мен лично ми е все тая , или знаеш и помагаш или не.

Много наблягаш на думата "професионално" , но не намирам нищо професионално в мненията и темите ти!

Какво работиш в SAP, ще споделиш ли ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

При положение че не можеш да си пуснеш един трансмишън или да флашнеш един домашен рутер за какво е тая патардия дето вдигаш ?

  • Харесай 1

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те бърка кой какъв е ? ИСП или не ... това не е задължително условие да ставаш за нещо ?

Мен лично ми е все тая , или знаеш и помагаш или не.

Много наблягаш на думата "професионално" , но не намирам нищо професионално в мненията и темите ти!

Какво работиш в SAP, ще споделиш ли ? :)

Темата е "Кой е ISP "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Momo

Не виждам какво точно те интересува дали ЕДЕНИЦИТЕ са ИСП в Рим или някъде другаде. И аз не съм в Бг. това значе ли че не съм такъв?

Според мен ти май днес имаш доста свободно време недей да спамиш ! Вече знаеш подхода и начина за влизане в групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво точно те интересува дали ЕДЕНИЦИТЕ са ИСП в Рим или някъде другаде. И аз не съм в Бг. това значе ли че не съм такъв?

Според мен ти май днес имаш доста свободно време недей да спамиш ! Вече знаеш подхода и начина за влизане в групата.

Като гледам и българския си позабравил или толкова си го научил . Дай да видим какво ISP си , гаранция ,че те няма в списъка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да мога да ти доставя това удоволствие за да видиш дали съм Или не ми кажи какво ти е нужно.В списъка за Бг. ме няма и няма да ме има никога. А дали съм забравил езика , невиждам какво точно и общо има с темата . Но както е казано удавника и за сламката се хваща.

П.П. трябва ли да бъда в един списък за да си развивам бизнеса си?

И Форума не е казано че е само за БГ. ИСП-ТА

Като гледам и българския си позабравил или толкова си го научил . Дай да видим какво ISP си , гаранция ,че те няма в списъка .

Редактирано от sftt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, какъв точно ти е случая с това ISP? Да не мислиш че е някаква тамплиерска секта и обсъждаме в нея, как да оберем парите на хората?!...

Там темите са си съвсем нормални и не се отличават много от тези в общодостъпната част на форума.

Участвай активно, направи 100-тина смислени поста и кандидатствай за членство в групата. Едва ли администраторите ще ти откажат участие.

Списъците от КРС си ги развявай пред държавните институции. Тук форума е частен. Има си собственици и администратори, които преценяват по собствено усмотрение, кой, къде, какво и т.н. Като цяло са достатъчно коректни, за да сипеш огън и жупел срещу тях, като чели от това ти зависи заплатата...

Редактирано от gbdesign
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Да се обзжаложим искаш ли ??? Ти ИСП-ли си в България? пишеш че си в РИМ какво ИСП-БГ си ???

В БГ ни имаше преди време в тоя списък

а и аз не съм бил собственик а админ.

В Италия може да се каже че съм и работник към ISP след като поддържам Hotspot мрежа

и пак не съм в групата ISP

и все пак просветлете ни за каква точно цел се бориме в тази тема защото дотук такава не се вижда

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами целта е май ясна , дай да си премерим АНТЕНИТЕ ;D или няма какво да правя чакай си намеря работа.

и все пак просветлете ни за каква точно цел се бориме в тази тема защото дотук такава не се вижда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

...Но кой е ISP този който работи в такава фирма ли НЕ , ISP значи да си собственик . Почти на 100% знам кой е и кой не от от господата във Форума с абреатура 'ISP' .Прилагам просто решение списък на ISP в България и да видим кой кой е.В списъка фигурира и моя милост нищо ,че нямам тази титла във Форума.

Ранг-а ИСП , забележете написах ранг-а с който в нашия форум може да се обозначава всеки който или се занимава с доставяне на интернет по някакъв начин е свързан с това защото си имаме и конструктор на антени с този ранг , ранга се дава на човек който си го е заслужил, дава се след гласуване и преценка на модератори. Освен това има и други степени които няма да коментирам те се достигат с течение на времето автоматично.

Не разбирам за какво просто решение говорите като няма никакъв проблем за решаване, п.с. който сее ветрове жъне бури.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че създателя на темата не е направил разлика между ISP като професия и ISP като ранг във форума. Пък и форума е ЧАСТЕН, и собствениците му определят правилата. За да бъдеш участник в него се съгласяваш с правилата. В този смисъл мисля, че темата е напълно излишна и би трябвало да се заключи от модераторите.

А, на който не му харесват правилата поставени от собствениците на форума - могат да го напуснат съвсем свободно!

http://енергия.ею
http://www.e-kak.info/forum/index.php

https://www.youtube.com/channel/UC0hGPWgF79s4JhhXY0Eo4zA

 

Обяснявам само когато ме питат, и то ако съм на кеф!
Поздрави: Евгени LZ3EG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре я знам защото не съм се родил ISP а станах такъв.Да Форума е частен но и публичен (направи си справка какво значи Форум от кога и от къде датира, а тук е модерния електронен вариант) правила има и трябва освен да ги има и да се спазват .Ако за тебе темата е излишна за мен и други може да не е ,и не редно да я анатемосваш с педписание какво да направят модераторите.Върху това дали да постна твой цитат доста помислих защото средно тенхническата ми специалност е 'радио-телевизия и електроника' след това информатика и мрежи така до ден днешен стъпка по стъпка.

Абсолютно съгласен! И от мен един + за NetworkPro!!! Включително и за консултациите за едно Pico с което се борих наскоро, а аз както не веднъж съм споменавал разбирам от антени и радио... но от интернет нищо! ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.